VEGE przekąska TAKE&GO – w wygodnych saszetkach, bez zalewy

Tego jeszcze nie było! OLE! nie zwalnia tempa i w 2021 roku proponuje trzy innowacyjne produkty w wygodnych saszetkach. Moc nowości i siła niebanalności dla miłośników warzywnych przekąsek – zielone oliwki oraz suszone pomidory bez zalewy w formule VEGE SNACK TAKE&GO. Tak prosto i smacznie jeszcze nie było.

Prawdziwa VEGE rewolucja – OLE! Snack TAKE&GO przekąska VEGE

Te wygodne saszetki kryją w sobie pełnię smaków i aromatów prosto z regionu basenu Morza Śródziemnego. Przekąska dla wszystkich, którzy cenią swój czas i szukają gotowych rozwiązań TU I TERAZ. OLE! proponuje produkt, które nadążają za współczesnym tempem życia, które można zabrać w dowolne miejsce, cieszyć się ich smakiem przy dowolnej okazji i zamknąć opakowanie, jeśli nie zjemy wszystkich snacków od razu po otwarciu.

OLE! – przekąski otulone aromatem – nowi towarzysze Twojego dnia

Wśród wprowadzonych nowości dostępne są zielone oliwki w wersji z aromatyczną bazylią lub na ostro z chili oraz suszone na słońcu pomidory OLE! To przekąski gotowe do spożycia,  bez zalewy! Nie musisz mieć ze sobą nic więcej! Cała magia ukryta jest innowacyjnej saszetce, dzięki której Twoje oliwki lub suszone pomidory zawsze będą na wyciągnięcie ręki.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, wyjątkowym smakiem snaków TAKE&GO możemy delektować się nawet po ponownym otwarciu opakowania. Saszetki sprawdzą się doskonale w podróży, podczas filmowego wieczoru, na imprezie, pikniku, w szkole czy pracy!

Dla tych, którzy nie zwalniają tempa – radość i smak ekscytujących chwil!

NOWYMI propozycjami OLE! zabiera wszystkich w niezwykłą kulinarną podróż, ukrytą w zwykłej codzienności, magii chwil. Niepowtarzalny śródziemnomorski smak zamknięty w wygodnej saszetce na zwykłe i niezwykłe okazje. Po prostu TAKE&GO. Radość i smak ekscytujących chwil – na wyciągnięcie ręki. OLE! Snack TAKE&GO, jesz gdzie i kiedy tylko chcesz.  

Poznaj magiczny śródziemnomorski klimat, który kryją w sobie innowacyjne produkty OLE! Wejdź do tego niezwykłego świata wypełnionego słońcem, aromatem i nieskończoną ilością kulinarnych inspiracji!

OLE! Snack TAKE&GO VEGE przekąska
Pomidory suszone na słońcu bez zalewy OLE! 100g, cena około: 8 zł
Oliwki zielone bez zalewy z bazylią OLE! 70g, cena około: 6 zł
Oliwki zielone bez zalewy z chili OLE! 70g, cena około: 6 zł

Przeczytaj także: Wafle Grześki w lodowej odsłonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *