Wafle Grześki w lodowej odsłonie

Wraz z nadejściem ciepłych dni przychodzi ochota na chłodzące smakołyki i zmrożone desery. Warto wtedy sięgnąć po lody inspirowane kultowymi wafelkami. Pyszne, intensywnie kakaowe Grześki na patyku i w rożku przywodzą smakiem swój popularny pierwowzór!

Małe przyjemności poprawiają humor i samopoczucie. Dzięki uleganiu drobnym, codziennym słabostkom łatwiej o uśmiech i dystans do otaczającej rzeczywistości. Gdy najdzie pokusa na zimne specjały, warto sięgnąć po lodowe odsłony wafelków Grześki, bo przecież każdy ma swoje „grzeszki”!

Grześki na patyku? A może w rożku? Oba warianty smakują wybornie i trudno im się oprzeć! Grześki na patyku to wyśmienite kakaowe lody otulone aksamitną, deserową lub mleczną czekoladą Goplana z kawałkami chrupiących wafelków. Z kolei Grześki w rożku to intensywnie kakaowe lody z sosem o smaku czekoladowym z czekoladą deserową Goplana w ciemnym, kakaowym rożku waflowym. Jedne i drugie stanowią zachwycający mix chrupkości i delikatności.

Uwodzące kakaową nutą impulsowe lody Grześki zachwycą nie tylko fanów kultowych wafelków. Gwarantują prawdziwą rozkosz dla podniebienia i przyjemność dla zmysłów. Świetnie komponują się z przyjemnym spacerem w promieniach słońca. Będą idealnym deserem w trakcie przerwy od codziennych obowiązków czy chwil relaksu, a także doskonałą porcją słodkiego orzeźwienia w ciepłe dni.

Nie warto się wzbraniać przed „małymi grzeszkami”, bo każdy zasługuje na odrobinę przyjemności!

Producent: Colian Sp. z o. o.

Produkty:
Lody Grześki w czekoladzie deserowej na patyku 100 ml, marka: Grześki, cena 3,59 zł/szt.
Lody Grześki w czekoladzie mlecznej na patyku 100 ml, marka: Grześki, cena 3,59 zł/szt.
Lody Grześki w rożku 110 ml, marka: Grześki, cena 3,59 zł/szt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *