Jedz Grześki i wygrywaj! W puli nagród czeka gotówka i… sztabki złota!

Marzysz o doskonałym początku roku? To wyobraź sobie chrupiącego wafelka Grześki, przełożonego kakaowym kremem i oblanego czekoladą… Teraz dodaj do tego szansę na dodatkowe 200 zł w kieszeni lub sztabkę złota! Jak podoba Ci się ta wizja? Bo teraz jej realizacja jest możliwa dzięki nowej loterii „Grzeszki na wagę złota”, w której możesz wziąć udział od 1 lutego br. do 27 marca.

Na wszystkich wielbicieli słodkości i kultowej marki Grześki czeka niespodzianka. 1 lutego br. startuje loteria konsumencka „Grzeszki na wagę złota”, w której na uczestników czeka gotówka i sztabki złota, o łącznej wartości ponad 200 000 zł.

Żeby mieć szansę na wygraną, wystarczy kupić dowolne, ulubione Grześki za minimum 3 zł, zachować paragon, a następnie zarejestrować go na stronie www.zlotegrzeszki.pl.

Złota, karmelowa nowość do marki Grześki

To nie koniec atrakcji i dodatkowych chwil przyjemności, wartych każdych grzeszków… W czasie trwania loterii do oferty marki dołączy limitowany, nowy wafel – Grześki Złoty Karmel, który łączy chrupiący wafelek, delikatny, lekko słony krem karmelowy i najwyższej jakości czekoladę mleczną Goplana. Dostępny będzie do wyczerpania zapasów w cenie det. ok. 1.39 zł/szt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *