Kilka sposobów na wyrażenie swojej tożsamości narodowościowej

Kilka sposobów na wyrażenie swojej tożsamości narodowościowej

Jesteś patriotą. Dumnym ze swojego pochodzenia Polakiem. Znasz, czcisz, głosisz i upamiętniasz historię swojego kraju. Kochasz i pielęgnujesz polską mowę i tradycję. Ale czegoś Ci brakuje, aby jeszcze bardziej podkreślić swoją miłość do ojczyzny?

Poznaj sposoby na pokazanie sobie i wszystkim w Twoim otoczeniu, że jesteś Polakiem i jesteś z tego dumny!

1. Koszulki patriotyczne

Wygodne, ponadczasowe, uniwersalne – tshirty. W sklepach z odzieżą patriotyczną, jak np. RED IS BAD, znajdziesz szeroki wybór koszulek w różnorodnej kolorystyce ze zróżnicowanym wzornictwem. To część garderoby, którą posiada niemal każdy. Dlaczego by zatem nie posiadać tożsamościowej?

2. Plecaki

Nawet, jeśli na co dzień nie używamy plecaka do przenoszenia naszych podstawowych gadżetów, to jednak taki przedmiot przydaje się w każdym domu. Jego zalety funkcjonalne możesz połączyć z patriotycznym wyznaniem i wybrać taki plecak, który podkreśli Twoją polskość. Wyjście na zakupy, rower, wycieczka – okoliczności do użytkowania go jest całe mnóstwo. Warto z nich skorzystać.

3. Naszywki

Nie każdy lubi ekstrawaganckie i odważne eksponowanie swoich poglądów. Jest to zrozumiałe i akceptowalne, zważając na różne typy ludzkiej osobowości. Ale nawet dla tych mniej śmiałych i mniej odważnych, istnieją alternatywy, pozwalające na swobodne wyrażanie swojej polskości. Są to np. naszywki patriotyczne. Jest ich tak wiele rodzajów, że nie znajdziesz wymówki, aby takiej naszywki nie posiadać. Sprawdź dostępność wzorów w jednym z polskich sklepów z odzieżą tożsamościową, np. RED IS BAD.

4. Odzież sportowa

Jesteś sportowcem, uprawiasz aktywność fizyczną i chcesz wykorzystać każdą możliwość, aby emanować dumą ze swojego pochodzenia? Dla Ciebie również są możliwości. Istnieje na rynku linia odzieży sportowej z kolekcji SYMBO. Doskonała jakość polskiego wykonania, w pełni polskie komponenty. Termoaktywna, oddychająca i doskonale przystosowana do zadań aktywnościowych.

5. Portfel

Nie możesz sobie pozwolić na odważne pokazywanie, że każdego dnia pamiętasz o historii, która dotyczy Twojego kraju? Nie musisz się narażać. Możesz za to wykorzystać gadżet, który posiada niemal każdy – portfel. Wybierz taki, który pokaże Twój patriotyzm i dumę z bycia Polakiem. Wybierz odpowiadający Tobie wzór i kolorystykę i obserwuj, jak inni zazdroszczą Ci pochodzenia.

6. Nalepki na samochód/rower

Bez względu na styl ubioru, jaki preferujesz, masz do dyspozycji także akcesoria, które nie dotyczą Twojej garderoby. Naklejki to ponadczasowa i uniwersalna forma wyrażania swoich poglądów i narodowościowego podejścia. Jeśli nie posiadasz samochodu, roweru, skutera czy motocykla, naklej swoją nalepkę w biurze, w pokoju, na obudowie komputera.

Pokaż, że jesteś dumnym Polakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *