Wakacje w Grecji – zasługujesz na to!

Wakacje w Grecji – zasługujesz na to!

W nawale codziennych obowiązków wyczerpujesz swoje siły. Porządny wypoczynek, masaże i zdrowy sen to dobre rozwiązania, aby przywrócić energię, ale nie ma wyjścia i od czasu do czasu musisz poświęcić kilka dni na to, aby oderwać się od wszystkiego, zmienić otoczenie i „naładować baterie” energią, która da Ci siły na następne miesiące. Co powiesz na wygrzanie się w ciepłych promieniach słońca nad ciepłym morzem? Zasługujesz na wakacje w Grecji!

Grecja – kraj, gdzie się wypoczywa!

O powodach, dlaczego warto spędzić co najmniej kilka dni w Grecji, można by napisać kilka książek – co już zresztą zostało zrobione. Plaża, słońce, morze, imprezy do białego rana i dobra zabawa to elementy, które dadzą Ci siłę i witalność na resztę roku. Jeśli obawiasz się o koszty, to niesłusznie. Sama podróż może być bardzo tania i trwać zaledwie dwie godziny. Niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Otóż istnieją od dawna tanie loty, dzięki którym za przelot z Polski do Grecji zapłacisz niewielkie pieniądze – w najlepszych promocjach będzie to nawet 42 PLN za przelot w obie strony! Czy jest w tym jakiś haczyk?

Tanie bilety do Grecji – gdzie je zdobyć?

Tanie loty do Grecji są możliwe dzięki przewoźnikom, którzy nie pobierają dużych opłat za przeloty, jednak w zamian należy liczyć się z nieco niższym standardem niż ma to miejsce w przypadku nabywania biletów za kilkaset złotych. Jeśli zakupisz tanie bilety do Grecji, nie będziesz mieć przydzielonego miejsca, nie spodziewaj się również poczęstunku podczas lotu.  Jednak są to niewielkie niedogodności, a biorąc pod uwagę, że lot trwa dwie godziny, nawet nie odczujesz niewygody. Jeśli nie lubisz wszystkiego planować osobiście, a jednocześnie nie masz ochoty na wycieczkę zorganizowaną, wówczas spróbuj rozwiązania City Brek, oferowanego przez serwis FRU. Jest to możliwość zakupu pakietu, na który składają się bilety do Grecji na tanie loty wraz z miejscem w hotelu na czas pobytu. Dzięki temu przylatujesz na miejsce, udajesz do hotelu zostawić bagaże i… robisz to, co chcesz!

Gdzie polecieć? I kiedy?

Tanie linie lotnicze latają z Polski do stolicy Grecji – Aten – a także Mykonos, Korfu, Lesbos, Naxos, Santorini, na Kretę i w wiele innych rejonów. Niemal wszystkie polskie lotniska obsługują loty do tamtego kraju, nieważne więc, gdzie mieszkasz, zawsze w pobliżu znajdzie się lotnisko, z którego wylecisz! Zalecana pora na podróż to lato, kiedy pogoda jest najcieplejsza. Jeśli wygrzewanie się na słońcu nie leży w twojej naturze, a preferujesz zwiedzanie i zabawę, wówczas leć do Grecji wiosną lub na początku jesieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *