Porcelana Lubiana – inwestycja na lata

Porcelana Lubiana – inwestycja na lata

Zdobi stół na specjalne okazje, znakomicie sprawdza się na co dzień, jest praktycznym rozwiązaniem przy obiadowaniu większego grona osób, niweluje konieczność doboru poszczególnych naczyń z osobna – tak w wielkim skrócie można określić największe zalety, jakimi cechują się wysokiej klasy wyroby porcelanowe, stanowiące na chwilę obecną zdecydowany „must have” każdego domostwa. Wśród rozmaitych wytwórców tej kategorii produktów, szczególnie atrakcyjną ofertę proponuje firma z tradycją – Lubiana.

Producent z klasą

Lubiana uchodzi za jeden z najnowocześniejszych podmiotów na rynku wytwórstwa porcelany stołowej, jednak posiada bardzo długą historię prężnego funkcjonowania w branży. Intensywna działalność sygnowana znaną marką prowadzona jest nieprzerwanie od 1969 roku, systematycznie rozszerzając zakres proponowanego asortymentu. Głównym profilem wytwórstwa Lubiany jest najlepsza standardowo porcelana biała, twarda, która wypalana jest w temperaturze 140 stopni Celsjusza. Aktualnie wyroby producenta są dystrybuowane w aż 40 krajach całego świata. W skali miesięcznej Lubiana wypuszcza na rynek niemal 3 500 000 rozmaitych artykułów wysokiej jakości.

Solidne parametry techniczne

Porcelana Lubiana odznacza się świetna trwałością. Może być użytkowana przez lata. Cechuje ją duża wytrzymałość termiczna. Nie jest podatna na uszczerbki, wyblaknięcia, zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a w konsekwencji tego charakteryzuje się wytrzymałością szkliwa. Podczas gdy standardowe wyroby przeciętnej jakości mają elementy dekoracyjne wątpliwe pod względem długotrwałości, akcesoria stołowe od Lubiany stanowią gwarancję wieczystej żywotności motywów ozdobnych. Oprawę wizualną w postaci rozmaitej ornamentyki producent uzyskuje dzięki dwóm sprawdzonym metodom – wtapianiu zdobnictwa w szkliwo, co realizowane jest w gigantycznych temperaturach ok. 1270 stopni Celsjusza, a także w ramach dekoracji naszkliwnych, gdzie temperatura jest nieco niższa i wynosi między 780 a 820 stopni Celsjusza. Drugi sposób upiększania porcelany przydaje się zwłaszcza przy wyrobach zdobionych platyną czy złotem.

Praktyczność zastosowania

Na przestrzeni wielu lat ciągłego funkcjonowania na rynku oraz zaawansowanego rozwoju, firma Lubiana nabyła wysokiej klasy, innowacyjne sprzęty typu prasy izostatyczne oraz maszyny do mechanicznego szkliwienia, piece znanych marek Riedhammer oraz Grün, a także wyposażenie przydające się do odlewania ciśnieniowego. Rezultatem tak bogatego oprzyrządowania okazuje się możliwość pozyskania wyrobów porcelanowych nadających się do czyszczenia w zmywarkach oraz użytkowania w kuchenkach mikrofalowych.

Co, kto woli

Producent Lubiana wyróżnia się na tle silnej konkurencji rynkowej przede wszystkim wyjątkowo rozległą gamą produktów. Konsumenci zainteresowani nabyciem porcelany za jego pośrednictwem mogą przebierać w ponad 80 rozmaitych fasonach. Do dyspozycji jest także prawie 2 tys. rozlicznych form naczyń, a firma zapewnia możliwość realizacji zamówień indywidualnych, na specjalne życzenie zamawiających. Bieżąca kolekcja porcelany Lubiana to różnorodne filiżanki, talerze, bulionówki, puzderka, pucharki, salaterki, serwetniki, spodki, sosjerki, wazy, wazony i wiele innych wyrobów przydatnych w każdym gospodarstwie domowym. Dodatkową część oferty stanowią również zestawy Lubiany z oferty Horeca skierowanej do lokali gastronomicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *