Piękna i zdrowa skóra w wielkim mieście z Teoxane

Szorstka, poszarzała, matowa lub zaczerwieniona cera? To częste objawy skóry „w wielkim mieście”, która każdego dnia walczy ze smogiem, stresem oksydacyjnym i promieniowaniem: UVA, UVB, IR czy HEV. Bywa naprawdę wymagająca, ale czy mieszkając w dużym mieście można mieć piękną, rozświetloną i zdrową skórę? Odpowiadamy!

Jaki wpływ na skórę ma mieszkanie w dużym mieście?

Silne promieniowanie UBV i wysoki stopień zanieczyszczenia powietrza, w tym natężenie smogu i dymu, znacząco wpływają na kondycję naszej skóry. Kolejnym negatywnym czynnikiem jest wyjątkowo szybkie tempo życia i związany z tym stres, który zaburza jej naturalne mechanizmy antyoksydacyjne. Bez odpowiedniego wsparcia i opieki, pod wpływem niekorzystnych czynników, skóra szybciej ulega przesuszeniu, jest bardziej narażona na odwodnienie, podatna na podrażnienia i powstawanie przebarwień. Przez cienką i osłabioną skórę z łatwością przenikają toksyny. Jak zatem ją chronić?

Szukając sposobu na najskuteczniejszą ochronę skóry przed skutkami życia w wielkim mieście, zadbaj o kompleksową pielęgnację, która zapewni odpowiednie oczyszczenie i wygładzenie, tarczę ochronną w postaci antyoksydantów i zabezpieczy ją przed promieniowaniem UVA i UVB i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Poznaj trio pielęgnacyjne dla cery w wielkim mieście!

KROK 1. NAPRAWA – RHA® Vit C Serum – serum rozświetlające z witaminą C w nowej, udoskonalonej wersji,

KROK 2. OCHRONA – UVA Shield SPF50+ – krem ochronny SPF 50+ z filtrem przeciwsłonecznym,

KROK 3. ROZJAŚNIENIE – Brightening Night Peel – rozjaśniający krem złuszczający na noc.

SERUM ROZŚWIETLAJĄCE Z WITAMINĄ C o wysokim potencjale przeciwstarzeniowym oraz intensywnym działaniu rozświetlającym i ujędrniającym skórę.

345 zł | 30 ml

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • RHA® – unikalna formuła kwasu hialuronowego TEOXANE
  • N-acetyloglukozamina (NAG)
  • DRC – kompleks dermorestrukturyzujący
  • Witamina C
  • Kwas pirogronowy

Rytuał otwiera bestseller marki TEOXANE w nowej, ulepszonej wersji  –  RHA®  Vit  C  Serum  –  serum  rozświetlające z witaminą C. To wielozadaniowy kosmetyk, wykazujący działanie anti-aging, który ujednolica koloryt skóry, redukuje przebarwienia, rozjaśnia, nawilża i nawadnia. Za jego skutecznością stoi unikalna formuła RHA® połączona z kompleksem DRC i kwasem pirogronowym, pobudzająca skórę do regeneracji i głębokich przemian naprawczych. Dzięki synergicznemu działaniu składników aktywnych, skóra odzyskuje właściwą gęstość, staje się jędrniejsza, gładsza, bardziej promienna i widocznie młodsza.

Brightening Night Peel

345 zł | 40 ml

ROZJAŚNIAJĄCY KREM ZŁUSZCZAJĄCY NA NOC o intensywnym działaniu wygładzającym powierzchnię skóry, odświeżającym jej wygląd i ujednolicającym koloryt.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • RHA® – unikalna formuła kwasu hialuronowego TEOXANE
  • 15% kwas glikolowy
  • Neutrazen™
  • Alantoina

Kolejnym elementem rytuału jest Brightening Night Peel – rozjaśniający krem złuszczający na noc, w którego składzie znajduje się wysoko stężony, bo aż 15% kwas glikolowy. Ten cenny komponent wspomaga naturalne procesy odnowy komórkowej – złuszcza martwe komórki naskórka, dzięki czemu wygładza powierzchnię skóry, rozjaśnia ją i ujednolica koloryt. Unikalna formuła oparta na kwasie hialuronowym RHA® sprawia, że skóra utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, a kompleks Neutrazen™ i alantoina działają na nią kojąco i łagodząco, w efekcie czego skóra odzyskuje naturalną równowagę i uczucie komfortu.

UVA SHIELD SPF50+

345 zł | 30 ml

KREM OCHRONNY SPF50+ o bardzo wysokim współczynniku ochrony przeciwko promieniowaniu UVA i UVB.

Ostatnim etapem jest obowiązkowa – nie tylko w okresie wiosenno- letnim – pielęgnacja przeciw promieniowaniu UVA i UVB. Krem ochronny UVA Shield SPF50+ to najlepsze zabezpieczenie skóry przed szkodliwym promieniowaniem. Produkt pozostawia na skórze niewidzialny film, chroniący ją również przez innymi, niszczącymi czynnikami środowiskowymi. Regularnie stosowany spowalnia proces fotostarzenia się skóry i przyczynia się do zapobiegania powstawaniu przebarwień. Jest lekki, błyskawicznie się wchłania i może być stosowany pod makijaż i ponownie aplikowany w ciągu dnia, a więc komfort jego stosowania jest wyższy niż w przypadku innych kosmetyków tego typu.

Produkty dostępne na: www.teoxaneshop.pl Z RABATEM -20%!

Przeczytaj także: Te 3 kosmetyki zapewnią cerze efekt glow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *