Wspaniała sylwetka na dłużej? Skuś się na tajski masaż wyszczuplający

Wspaniała sylwetka na dłużej? Skuś się na tajski masaż wyszczuplający

Jakie jest największe zagrożenie dla osób odchudzających się? Rzecz jasna– efekt jo-jo, zarówno pod względem utraconych kilogramów, jak i centymetrów. Jest na to jednak skuteczne lekarstwo –tajski masaż wyszczuplający. I chociaż efekty nie przychodzą od razu, to warto zainwestować w ten zabieg czas i pieniądze oraz uzbroić się w cierpliwość. Efekty po nim utrzymują się naprawdę długo, a Ty w tym czasie nie tracisz motywacji do dalszej pracy nad sobą i swoim ciałem.

Szczupła sylwetka bez ciężkiej pracy

Powyższe stwierdzenie brzmi jak tekst z reklamy środka odchudzającego, ale dotyczy czegoś całkiem innego – tajskiego masażu wyszczuplającego.

Metoda ta budzi spore zainteresowanie zwłaszcza wśród pań, szczególnie latem lub tuż przed sezonem urlopowym.

Masaż ten powoduje wysmuklenie ciała, ale również usuwa widoczny cellulit. Wspomaga dietę oraz podtrzymuje wypracowane treningami efekty. Ten rodzaj masażu tajskiego zalicza się do metod relaksacyjnych. Wykonuje się go przy użyciu specjalnych preparatów tajskich – rozgrzewających kremów oraz olejków do masażu.

Masażystka skupia największą uwagę na fragmentach ciała, które wymagają wyszczuplenia lub są pokryte cellulitem. Im też poświęca dużo więcej czasu, ale masuje również pozostałe obszary ciała, z tym, że trwa to o wiele krócej i z mniejszą intensywnością.

Jakie efekty przynosi tajski masaż wyszczuplający?

Osoby, które decydują się na tego typu masaż, mogą skorzystać podwójnie. Po pierwsze – uzyskają sylwetkę swoich marzeń, ale również utrzymają efekty swoich starań na długi czas.

Jest to dobre rozwiązanie szczególnie, gdy jest się na początku drogi do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Poza tym tajski masaż wyszczuplający sprawdza się również wtedy, gdy z jakiegoś powodu osoba odchudzająca się, jest zmuszona do przerwania aktywności fizycznej czy stosowanej diety.

Jakie konkretnie efekty przynosi masaż wyszczuplający? Wśród najważniejszych rezultatów, których można się spodziewać, należy wymienić:

  • redukcję tkanki tłuszczowej,
  • widoczne zmniejszenie obwodów,
  • spłaszczenie brzucha,
  • ujędrnienie pośladków,
  • redukcję cellulitu.

Masaż tajski wyszczuplający zapobiega również efektowi obwisłej skóry, gdyż wpływa znacząco na jej ujędrnienie. Metoda ta redukuje również bóle i napięcia mięśni. Ponadto poprawia pracę układu limfatycznego, co ma wpływ na likwidację uciążliwych obrzęków, które pojawiają się głównie latem. Przyczynia się również do uelastycznienia stawów.

Dzięki niemu można z mniejszym trudem wykonywać ćwiczenia fizyczne, co również przyspieszy utratę wagi i centymetrów. Masaż ten pomaga w pozbyciu się toksyn z organizmu. Tym samym usprawnia procesy przemiany materii, co również ma dodatkowy wpływ na efekty odchudzania.

Z zabiegu tego powinny też skorzystać kobiety po porodzie, które chciałyby jak najszybciej odzyskać utraconą sylwetkę. Masaże można wprowadzać już w czwartym tygodniu połogu.

Doskonałe rezultaty, skuteczne – tajskie preparaty

W jaki sposób masażystka osiąga takie wspaniałe efekty? Jak już wcześniej zostało powiedziane, w technice tej wykorzystuje się specjalne preparaty tajskie o unikalnej formule,  takie jak rozgrzewające kremy oraz olejki do masażu.

Tajski krem rozgrzewający do masażu – w odróżnieniu od tradycyjnych –  dzięki unikalnej recepturze, nie podrażnia skóry, a tym samym, nie powoduje żadnego dyskomfortu u osoby masowanej.

Ponadto doskonale się wchłania, dzięki czemu niemal natychmiast można odczuć jego działanie. Dodatkowo wykazuje on silne właściwości antycellulitowe. Krem ten stymuluje też krążenie krwi – zarówno w mięśniach, jak i w skórze.

Stosowane olejki do masażu działają silnie relaksująco, przez co osoba poddająca się masażowi jest wprowadzana w przyjemny, błogi nastrój. Dzięki temu masaż dodatkowo:

  • redukuje napięcie,
  • usuwa stres,
  • przyczynia się do zlikwidowania zmęczenia,
  • powoduje, że osoba poddająca mu się opuszcza salon nie tylko szczuplejsza, ale także pełniejsza energii.

Ponadto olejki te rozgrzewają mięśnie i stawy. Można więc porównać ich działanie do rozgrzewki przed treningiem.

Stosowane preparaty doskonale wchłaniają się w skórę. Dla przedłużenia ich oddziaływania specjaliści zalecają pozostawienie olejków i maści na ciele jeszcze na kilka godzin po zabiegu, aby móc w pełni skorzystać z ich dobroczynnych – odżywczych właściwości.

Mimo, iż masaż tajski wyszczuplający ułatwia odchudzanie i uwidacznia jego efekty, nie można całkowicie zapominać o diecie czy też aktywności fizycznej. Należy również pamiętać, by zaraz po zabiegu uzupełnić płyny, aby zbilansować nawodnienie organizmu.

Źródło: TajskieSpa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *