Kobiety uwielbiają buty

Kobiety uwielbiają buty

Kobiety mogłyby spędzić na zakupach całe dnie. W ogóle nie przeszkadza im przeciskanie się między wieszakami, regałami czy też ladami. Chcą obejrzeć wszystko i chcą wszystkiego dotknąć.

Wiadomo, że najbardziej lubią zakupy ubrań, butów oraz dodatków damskich. Znaleźć się dla nich między tymi rzeczami to prawdziwy raj na ziemi.

Nie ma chyba kobiety na świecie, która nie uwielbiałaby butów. Buty damskie przez kobiety mogą być kupowane w nieograniczonej ilości. Wiadomo, że każdy but jest inny (inny fason, kolor, obcas), ale kobiety są nawet skłonne kupić kilka par butów, które są z wyglądu bardzo do siebie podobne. Mężczyźni zdecydowanie tego nie rozumieją, ale muszą się do tego przyzwyczaić. Oczywiście kobiety lubią buty porządne, których jakość jest naprawdę wysoka. To akurat się ceni. Powinno się patrzeć we wszystkim na jakość, a nie na ilość. Wracając do tematu butów lepiej jest mieć kilka par butów i porządnych, a niżeli nie wiadomo ile butów, a byle jakich. Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet mają zwykle kilka par butów, w zależności od pory roku czy też od okoliczności.

Kobiety na pewno w kilku parach butów się nie zmieszczą. Raczej są to dziesiątki butów, nie wspominając tutaj o rekordzistkach, które mają ich dużo, dużo więcej. Oprócz butów na zakupach, kobiety nie przechodzą obojętnie obok akcesoriów i dodatki. Akcesoria damskie mają to do siebie, że używa się ich innych w zależności od stylizacji. Z tego jakże ważnego zdania można wywnioskować, że akcesoriów różnego rodzaju kobiety mają jeszcze więcej, a niżeli butów. W zasadzie jest to wytłumaczalne. Jednak mężczyźni i tak nie rozumieją tego. Ich zdaniem przecież można jedną torebkę wybrać dla różnych stylizacji. Nie widzą w tym (w przeciwieństwie do kobiet) niczego złego czy też nie na miejscu.

Kobiety mogą naprawdę wydać masę pieniędzy na swoje drobne przyjemności. Każdy ma jakieś swoje zainteresowania. Dla wielu kobiet zakupu są właśnie ich głównym zainteresowaniem. Należy mieć jednak na uwadze, że od zakupów można się uzależnić, a to już nie jest śmieszne, ani też zabawne. Uzależnienie od zakupów może być równie niebezpieczne co uzależnienie od nikotyny, alkoholu czy też nawet od narkotyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *