Duża paczka Familijnych na filmową domówkę

Familijny wieczór filmowy to doskonały pomysł na zimową domówkę. Podczas wspólnego chrupania w gronie najbliższych lub przyjaciół nie może zabraknąć duuużej paczki rodzinnych wafelków, takich  jak … Familijne!

Wspólne chrupanie przed ekranem, podczas seansu filmowego czy maratonu z ulubionym serialem, to jedna z najczęstszych aktywności, jakie wybierają Polacy w zimowe wieczory. Wafle Familijne to idealna przekąska na taką okazję.

Aby z Twojego filmowego wieczoru nikt nie wyszedł głodny, sięgnij po Wafle Familijne w dużej paczce 450 g. Najbardziej rodzinne wafelki w Polsce w formacie XXL są dostępne w dwóch najpopularniejszych smakach – śmietankowym i kakaowym. Chrupiące i delikatnie słodkie Familijne można chrupać bez wyrzutów sumienia, nawet podczas baaardzo długiego seansu.

UWAGA! KONKURS!

Dla wszystkich kinomaniaków Wafle Familijne wraz z serwisem Filmweb.pl przygotowały super zabawę pod hasłem „Familijne Wieczory Filmowe”. W konkursie, który potrwa od 18 stycznia do końca lutego br., użytkownicy serwisu mogą głosować na swoje ulubione filmy familijne i wygrywać atrakcyjne nagrody. Szczegóły i regulamin akcji na w www.familijne.pl.

***

Wafle Familijne o smaku śmietankowym (450 g), cena det. ok. 6,49 zł

Wafle Familijne o smaku kakaowym (450 g), cena det. ok. 6,49 zł

Producent: Colian Sp. z o.o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *