Cutera Excel V + Genesis V – laser na naczynka i zmarszczki

Zmarszczki, stopniowa utrata jędrności, coraz bardziej nierówny koloryt skóry plus w wielu przypadkach pajączki na twarzy, zaczerwienienia i przebarwienia posłoneczne – zmora większości kobiet po 40., a nawet 30. roku życia?

Już nie! Laser Cutera Excel V wzbogacony o Genesis V ma niwelować wszystkie te problemy i wiele więcej! Czyżby powstało urządzenie mogące bezinwazyjnie zadowolić kobiety zmagające się z minusami upływu lat? Czy rzeczywiście jeden zabieg może dawać efekty zadowalające Panie w przypadku wielu problemów skórnych? Czy to działa, czy boli, czy usuwa zmarszczki i zamyka naczynka? Pytań dużo, a odpowiedź jedna, udzielona przez specjalistów, którzy wiedzą o tym więcej, niż ktokolwiek inny – Klinika Miracki zabieg Cutera Excel V + Genesis V stosuje na co dzień, pomagając Paniom i Panom uporać się defektami skórnymi. Zobaczcie, jak działa ten najnowszy laser!

Jak działa laser Cutera Excel V + Genesis?

Początkowa wersja Cutera Excel V plus znana jest jako najlepszy laser naczynkowy, który doskonale sprawdza się w leczeniu zmian naczyniowych, takich jak popękane, rozszerzone naczynka, plamy starcze, czy przebarwienia i blizny potrądzikowe. Najnowsze urządzenie, czyli wspomniany Cutera Excel V plus Genesis V łączy powyższe działanie z czymś, co interesuje każdą kobietę i niejednego Pana – usuwanie zmarszczek!

Mamy do czynienia z zabiegiem laserowym, który nie tylko wykorzystuje fale laserowe działające na poziomie skóry, gdzie dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, co jest widoczne jako rumień, czy trądzik różowaty, ale także fale biostymulujące nasze skórne warstwy. Fale Genesis V stymulują skórę do naturalnej produkcji włókien kolagenowych. Mowa o falach 532n, wykorzystywanych przy zmianach naczyniowych oraz o 1064nm, które doskonale radzą sobie ze zmianami wynikającymi ze starzenia się skóry.

Biostymulacja impulsami Cutera Excel V + Genesis V daje efekty takie jak:

 • wzrost poziomu kolagenu w skórze,
 • odbudowa uszkodzeń,
 • zagęszczenie uszkodzeń skórnych,
 • rewitalizacja i wzmocnienie warstw skóry,
 • redukcja zaczerwienienia,
 • ujednolicenie kolorytu skóry,
 • wygładzenie zmarszczek.

Fenomenem zabiegu Cutera Excel V plus Genesis V jest połączenie kilku działań w jednym zabiegu, dzięki czemu bez problemu możemy usunąć wszystkie nasze problemy, oszczędzając czas i pieniądze. Poza możliwością redukcji zmian takich jak przebarwienia, plamy, zaczerwienienie, trądzik, czy pękające naczynka zyskujemy jednocześnie efekt odmładzający, a nasza skóra staje się:

 • jędrna,
 • gładka,
 • nieskazitelna,
 • napięta,
 • jasna,
 • zdrowa,
 • młodsza!

Czy zabieg Cutera Excel V + Genesis plus jest bolesny?

Mając przed sobą opcję tak wielu korzyści w jednym zabiegu, możliwych do uzyskania w krótkim czasie pojawia się pytanie – czy zabieg laserowy Cutera Excel V plus Genesis jest bolesny? Otóż opinie specjalistów mówią jasno – zabieg jest bezbolesny, przeprowadza się go bez znieczulenia. a jedyne odczucia to ciepło i ewentualne, niewielkie kłucie.

Co ważne, laser Cutera Excel V plus Genesis V może być stosowany niezależnie od fototypu skóry, dlatego też świetnie sprawdza się nawet w przypadku bardzo delikatnej cery naczynkowej. Na poprawę wyglądu przy pomocy tego urządzenia możemy zdecydować się niezależnie od pory roku.

Na jakie części ciała stosuje się laser Cutera Excel V + Genesis V?

Zabieg laserowy Cutera Excel V plus Genesis jest wyjątkowo bezpieczny i praktycznie nie niesie ryzyka poparzeń i powstawania blizn pozabiegowych, dlatego też może być przeprowadzany nawet na delikatnych obszarach ciała, jak twarz i dekolt. Ponadto, usuwanie przebarwień, zmian naczyniowych oraz cofanie efektów starzenia mogą wymagać także inne partie ciała, na które laser ten również może być z powodzeniem stosowany.

Już pierwszy zabieg Cutera Excel V + Genesis V daje spektakularne efekty, jednak w zależności od potrzeby ilość serii zabiegowych dobierana jest indywidualnie. Jeśli chcesz skutecznie poprawić swój wygląd nie tracąc czasu na kilka różnych zabiegów – umów się na konsultację ze specjalistą z Kliniki Miracki w Warszawie, który pomoże Ci w wyborze najlepszej laseroterapii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *