Cellular Matrix – przełom w ujędrnianiu i regeneracji skóry

Cellular Matrix – przełom w ujędrnianiu i regeneracji skóry

Szybki pęd życia, ciągły stres, nieregularne posiłki i brak aktywności fizycznej – to wszystko sprawia, że już bardzo młode kobiety zaczynają myśleć o przyszłości swojej skóry i dbać o nią intensywnie już po 25 roku życia. Zmieniający się świat i większe oczekiwania kobiet spowodowały, że specjaliści zaczęli coraz intensywniej pracować nad urządzeniami i zabiegami, które trafią w ich gusta i spełnią oczekiwania. Prace przyniosły spodziewany efekt, bo Cellular Matrix to zabieg, który w mgnieniu oka pozwoli przywrócić młodzieńczy wygląd, niezależnie czy zdecyduje się na niego 30,40 czy 60-latka!

Działaj kompleksowo!

Niezależnie od tego jak bardzo będziemy dbali o naszą cerę nie zdołamy oszukać czasu, przynajmniej nie tradycyjnymi metodami. Kremy, serum i maski jedynie opóźniają proces naturalnego starzenia się skóry, ale nie mają takiej mocy, by go zatrzymać. Taką siłę mają jedynie zabiegi i urządzenia, które nie działają wyłącznie na wierzchnie warstwy skóry, ale już na poziomie strukturalnym, komórkowym, czyli tam gdzie zachodzą wszystkie procesy, które później odbijają się na wierzchnich warstwach. Na rynku dostępnych jest wiele zabiegów, działających na konkretne problemy i partie ciała, ale naukowcy odkryli, że zadowalający efekt daje dopiero ich połączenie – właśnie tak powstał zabieg Cellular Matrix: http://skinclinic.pl/zabiegi-na-twarz/lifting-ujedrnianie-skory/cellular_matrix/.

Czym jest Cellular Matrix?

Zapewne wiele kobiet słyszało o zaletach tzw. wampirzego liftingu, a więc regeneracji skóry za pomocą własnej krwi, a w szczególności osocza bogatopłytkowego, pozyskanego właśnie z niej. Zabieg ten pomaga przywrócić napięcie skóry, zregenerować ją od wewnątrz, a także sprawić, że stymulacja produkcji kolagenu następuje nie tylko w trakcie zabiegu, ale także długo po jego zakończeniu. Nie od dziś znane są także zbawienne skutki kwasu hialuronowego w utrzymaniu nie tylko młodego wyglądu, ale również pięknie odżywionej skóry. Dawno zauważono, że kwas hialuronowy nawilża skórę o wiele lepiej niż woda, a co najważniejsze utrzymuje nawilżenie już na poziomie komórkowym i to przez długi okres. Zabieg Cellular Matrix jest właśnie połączeniem zabiegu wykorzystującego osocze bogatopytkowe z 2% nieusieciowanym kwasem hialuronowym.

Szybki, prosty i efektywny – zabieg na miarę XXI wieku!

Sam zabieg, który ma w swojej ofercie Klinika Medycyny Estetycznej SkinClinic (http://skinclinic.pl/), polega na podaniu specjalnie przygotowanego koktajlu w newralgiczne miejsca, np. tam gdzie występują zmarszczki, głębokie bruzdy lub gdzie zwyczajnie skóra straciła swój dawny blask. Uzyskuje się go poprzez odwirowanie niewielkiej ilości krwi pacjenta i wzbogacenie jej kwasem hialuronowym. Tak otrzymany koktajl za pomocą igły lub kaniuli podaje się bezpośrednio pod skórę, by mógł zacząć działać jak najszybciej. Sam zabieg nie trwa dłużej niż 30 minut, a jego efekty widoczne są niemal od razu po jego zakończeniu, czyli w momencie, kiedy rozpoczyna się regeneracja skóry.

Efekty widoczne od zaraz!

Podany pod skórę koktajl działa kompleksowo i już od pierwszych minut zaczyna się  odbudowa tkanki – znaczna poprawa jej wyglądu widoczna jest już po kilku dniach. Preparat powoduje odbudowę włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego napięcia skóry. Dzięki zachodzącym w głębokich warstwach procesom poprawia się także grubość skóry i jej koloryt. Po kilku dniach daje się zauważyć wypełnienie drobnych zmarszczek i zredukowanie większych bruzd. Lifting skóry następuje etapami, dzięki czemu tkanka ma czas na głęboką regenerację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *