Wybieramy buty sportowe na każdą porę roku!

Wybieramy buty sportowe na każdą porę roku!

Wiosna, lato, jesień, zima. Pory roku są zaledwie cztery, ale butów niezbędnych do ich przetrwania w szafie zdecydowanie więcej! Jak dokonać dobrego zakupu nie wydając majątku, a jednocześnie cieszyć się z butów, które będą nam służyły przez długi czas? Wystarczy oprócz poczucia estetyki kierować się także rozumem. Dobra informacja dla wszystkich kobiet – dozwolona, a nawet wskazana, jest więcej niż jedna para butów na każdą porę roku!

Na początek… wiosna!

To trudna pora roku, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie dzień i czy wychodząc rano do pracy lub szkoły w sandałach, nie spotka nas w drodze powrotnej deszcz i znaczne ochłodzenie. Warto zatem wyposażyć się w obuwie przejściowie, a prościej mówiąc – buty, które spełniają wiele oczekiwań. Idąc po najmniejszej linii oporu, wystarczą adidasy – wygodne, idealne na wiosenny i ciepły, jak i deszczowy poranek. New Balance, Air Max czy Martens – wiele typów i marek daje ogromne pole manewru i sprawia, że każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie, np. na stronie internetowej http://e-sporting.pl, gdzie znajdują się najnowsze i najbardziej lubiane przez klientki marki.

W czym latem na plażę, do miasta oraz górską wycieczkę?

Wybór butów na lato także nie jest łatwym zadaniem, bo w każdej szafie przydałaby się para idealna do zapakowania w wakacyjną walizkę, a więc wygodna i reprezentacyjna jednocześnie. To nie problem, bo buty letnie dla kobiet mogą być połączeniem i jednego i drugiego. Sandały sportowe od dawna goszczą w szafach wielu kobiet, a żwawym krokiem w świat mody wkraczają również sportowe klapki. Nadają się do letniej sukienki i spaceru np. brzegiem morza, ale sprawdzą się też na miejskim bruku. Sportową odsłonę mają też baleriny, które choć od tradycyjnych odbiegają wyglądem, to przy luźnym zestawie sprawdzają się idealnie. Duży wybór kolorów pozwala na tworzenie wielu połączeń, przy jednoczesnym poczuciu komfortu.

Jesienna słota

Myślimy jesień, widzimy deszcz. Złota pora roku ma to do siebie, że lubi zaskoczyć niespodziewanymi opadami. Na szczęście do łask powróciły kalosze – najnowszy krzyk mody to te kolorowe, wyróżniające się z tłumu, nie tylko ciekawym wzorem, ale i kształtem. Na stronie internetowej http://e-sporting.pl/produkty/pl/przeznaczenie/kalosze,39,5948 znajdują się właśnie takie modele. Standardowe – z dziurką przy górze cholewki to propozycja dla Pań stawiających na klasykę. Dla kobiet, które nie boją się spojrzeń przechodniów stworzono kalosze z uchwytami. Oczywiście istnieje także możliwość wyboru profilu podeszwy i wysokości cholewki – od tej sięgającej do łydki, po te do kolan.

Byle ciepło

Można spotkać dwa typy ludzi, którzy przeszukują sklepowe półki w poszukiwaniu idealnych butów na zimę. Pierwszy to taki, który zwraca uwagę na ich wygląd, dostosowując swój wybór do najnowszych trendów mody. Drugi typ ma jasno określoną zasadę – buty zimowe muszą być przede wszystkim ciepłe. Można mieć i jedno i drugie. Ciekawe wzory, akcenty kolorystyczne i style przy jednoczesnym dbaniu o utrzymanie odpowiedniej temperatury są odpowiedzią na rosnące wymagania społeczeństwa. Istnieje także możliwość wyboru zapięcia obuwia (rzep lub klasycznie sznurowanie) oraz wysokości cholewki – ciepłe obuwie zaczyna się od modeli kończących się tuż za kostką, poprzez sięgające do łydek, aż do tych kończących się przed kolanem. Wystarczy zatem jasno określić czego szukamy, a wybór odpowiednich butów na każdą porę roku z obowiązku stanie się przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *