Sok z brzozy – siła drzew i leśne orzeźwienie

Sok z brzozy – siła drzew i leśne orzeźwienie

Kto nie kocha świeżego, leśnego powietrza, zapachu drzew i siły płynącej z solidnych pni drzew? Oskoła czerpie z natury całymi butelkami, które są na wyciągnięcie ręki zawsze, kiedy chcesz zatopić zmysły w leśnym świecie. Posmakuj każdego z sześciu smaków i odkryj całe bogactwo smaku lasu.

Jeśli chcesz poznać autentyczny smak soku z brzozy, warto skosztować naturalnej oskoły, lub Oskoły w wersji bez cukru. Soki naturalne to o wiele więcej niż tylko warzywa i owoce. Pijąc soki z drzew, odkrywamy całkiem nowe smaki i aromaty, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Jeśli raz pokochasz Oskołę, będziesz do niej wracać już zawsze. Jej smak orzeźwia ciało i umysł w gorące letnie dni, a także stanowi doskonałą bazę pod naturalne lemoniady własnego pomysłu. Wystarczy kilka plasterków cytryny lub limonki, liście mięty, kostki lodu i kawałki owoców, aby w kilka minut wyczarować łyk smacznego orzeźwienia!

Zaskocz rodzinę i znajomych czymś naprawdę oryginalnym i poczęstuj lemoniadą na bazie soku z brzozy – jest duża szansa, że jeszcze go nie próbowali. Jeśli lubisz bardziej tradycyjne, owocowe smaki, Oskoła występuje także z dodatkiem soku z cytryny, granatu, żurawiny oraz dzikiej róży – każda wersja smakowa kusi apetycznym kolorem i aromatem. Każda jest wprost stworzona do zaspokajania pragnienia w najbardziej upalne dni lata, w najbardziej naturalnym stylu.

Oskoła jest dostępna w podręcznych i ekologicznych butelkach o pojemności 300 ml i 750 ml, aby można było zabrać ją ze sobą wszędzie – do pracy lub na wycieczkę – lub postawić na stole i cieszyć się jej wyjątkowym smakiem w gronie najbliższych.

Cena: ok 5 zł / 300 ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *