Pionowy odkurzacz, który docenią rodzice maluchów

Gdy stajesz się rodzicem lista priorytetów szybko się zmienia. Wysoko na liście pojawia się potrzeba utrzymania porządku i czystości w domu, zapewnienia bezpieczeństwa maleństwu, które zaczyna poznawać świat. Odpowiedzią na tę potrzebę jest nowy pionowy odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mopowania Roidmi Z1.

Odkurza i mopuje jednocześnie

Czas potrzebny na sprzątanie jest ważny gdy mamy małe dzieci. Dlaczego więc nie połączyć dwóch czynności odkurzania i mopowania? Ulepszone akcesoria: wałek szczotki czyszczącej i nakładka do mopowania gwarantują wysoką ochronę antybakteryjną czyszczonych powierzchni. Nakładkę do mopowania, możemy podłączyć do elektroszczotki. Dzięki temu, za jednym zamachem skutecznie pozbywamy się kurzu i brudu z podłogi oraz możemy przetrzeć ją na mokro. W opakowaniu znajdziemy trwałą, odporną na plamy nakładkę wielokrotnego użytku i pakiet jednorazowych chusteczek do mopowania, nasączonych płynem antybakteryjnym. Po takim sprzątaniu podłogi będą sterylnie czyste. Możemy pozwolić dziecku raczkować i bawić się na podłodze bez obaw o kontakt wrażliwej skóry z bakteriami.

Czyste powietrze po każdym sprzątaniu

Zanieczyszczenia zalegające w odkurzaczu mogą zagrażać zdrowiu domowników. Laboratorium ROIDMI Cleaning R&D stwierdziło, że wewnątrz zwykłych odkurzaczy rozwija się wiele patogenów, które w trakcie sprzątania wydalane są z powrotem do powietrza. Dlatego tak ważne jest częste czyszczenie odkurzacza i wymiana filtrów. W materiałach z których skonstruowany jest pionowy odkurzacz bezprzewodowy Roidmi Z1 zastosowano Novaron – rewolucyjną substancję antybakteryjną na bazie jonów srebra. Powoli uwalniane jony srebra niszczą równowagę elektrolitową komórek bakterii, hamując ich wzrost i rozmnażanie, co w efekcie powoduje ich śmierć.

Dodatkowo system pięciokrotnej filtracji eliminuje problem wtórnego zapylenia powietrza w trakcie pracy urządzenia. Zasysany z podłogi brud i kurz są odseparowane i zatrzymywane w pojemniku na brud, powietrze opuszczając zbiornik zasysane jest przez metalową siatkę z Novaronem, następnie 10 cyklonów separacji skutecznie oddziela cząsteczki pyłu, które zatrzymywane są przez filtr HEPA. Tak oczyszczone powietrze przepuszczone zostaje jeszcze przez gąbeczkę wygłuszającą i filtr tylny wyposażony w powłokę antybakteryjną. W rezultacie powietrze wydalone z odkurzacza jest tak czyste jak przy zastosowaniu profesjonalnych oczyszczaczy powietrza.

Walka z niewidocznym, czyli jak pozbyć się roztoczy

To, że czegoś nie widzimy, nie oznacza, że problemu nie ma. Maleńkie, niewidoczne gołym okiem roztocza kolonizują materace i pościel w naszych łóżkach. Ich stała obecność może się przyczynić do rozwoju alergii, również częste bóle głowy i problemy z bezsennością mogą mieć swoje źródło w obecności niewidocznych intruzów. Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Roidmi Z1 jest standardowo wyposażony w mini elektroszczotkę do materacy, która dzięki potężnej mocy ssącej i zaawansowanej konstrukcji wałka pozwala pozbyć się roztoczy i ich odchodów.

Sprzątaj z lekkością

Główny moduł Roidmi Z1 waży tylko 1,55 kg, a ergonomiczna konstrukcja i główny ciężar przesunięty blisko uchwytu sprawiają, że odkurzanie okruszków ze stołu, pajęczyn pod sufitem, czy kurzu na lampie jest naprawdę lekkie i wygodne. Rodzice maluszków z pewnością docenią też niski poziom głośności urządzenia – nawet 72dB(A), możliwy dzięki cyfrowemu silnikowi bezszczotkowemu eliminującemu szumy wysokiej częstotliwości, 10 cyklonom separacji i gąbeczce wygłuszającej.

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mopowania Roidmi Z1 jest już dostępny w Polsce. Producent gwarantuje 5 letnią gwarancję na silnik urządzenia.

Jedna odpowiedź do “Pionowy odkurzacz, który docenią rodzice maluchów”

  1. Utrzymanie porządku przy małych domownikach to czasem niemały kłopot 😀 Jednak to konieczność, jeśli chcemy, aby nikt w naszym domu nie cierpiał z powodu alergii na kurz…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *