Peeling dyniowy DermaQuest

Peeling dyniowy DermaQuest?

Każda kobieta marzy o pięknej skórze, pozbawionej wszelkich niedoskonałości. Niestety, większość z nas – mimo odpowiedniego dbania o higienę – nie uzyskuje takiego efektu. Na twarzy pojawiają się więc nie tylko przebarwienia, lecz także trądzik. Ten drugi jest efektem nadmiernego wydzielania łoju skórnego, ale też niewłaściwej diety i stresu.

Po eliminacji tych czynników problem trądziku nie zawsze musi znikać. Na szczęście istnieje sposób na skuteczne wygranie walki z niedoskonałościami. To właśnie dzięki zaawansowanej technologii liposomów w DermaQuest otrzymasz widoczną poprawę stanu swojej skóry na twarzy. Podczas zabiegu zostają wykorzystane także wysokoefektywne komórki macierzyste, czysty retinol, witamina C oraz kwas ferulowy.

Na czym polega zabieg?

Zabieg DermaQuest jest w pełni innowacyjną metodą na walkę z niedoskonałościami powstającymi na twarzy. Eksperci z MediArt Clinic w Poznaniu tłumaczą, że wyjątkowość peelingu dyniowego polega na rozszerzonym działaniu. Dzięki temu zabiegowi możesz uzyskać nie tylko efekt złuszczenia zniszczonego naskórka, lecz także regulowania pracy gruczołów łojowych. Warto wiedzieć o tym, że to właśnie w tych gruczołach produkowane jest sebum (łój skórny), który prowadzi do zatykania się porów, co skutkuje trądzikiem. Dodatkowo atrakcyjny jest wyciąg z dyni, który zawiera mnóstwo witamin, takich jak: K, PP, C, B1, B2, B6 – to właśnie ten wyciąg stanowi niemal połowę receptury peelingu. Pozostałe składniki, takie jak retinol oraz liczne kwasy (mlekowy, kojowy, glikolowy, salicylowy i azelainowy), pomagają zmniejszyć łojotok. Ogranicza to powstawanie zmian grudkowo-zaskórnikowych, a także przebarwień, zmniejszając przy tym ryzyko infekcji.

Dlaczego warto przeprowadzić zabieg?

Odkryte niesamowite właściwości dyni, stosowane w dyniowym peelingu DeramQuest, leczą wiele problemów skórnych. To właśnie dzięki temu warzywu możliwa jest w pełni efektywna i skuteczna walka z licznymi niedoskonałościami cery. Zabieg jest w pełni bezpieczny, dlatego przy skórze problemowej możesz wykonywać go nawet raz w miesiącu. Efekty peelingu są zauważalne po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania ich trwałości, leczenie należy powtarzać seriami. Zabieg DermoQuest trwa około godziny i składa się z kilku etapów. Warto jednak pamiętać, że peeling dyniowy jest w pełni bezbolesny i bardzo przyjemny dla każdego pacjenta. Najczęstszymi wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest:

  • skóra trądzikowa;
  • łojotok;
  • rozszerzone pory;
  • przebarwienia posłoneczne i pozapalne;
  • skóra z oznakami fotostarzenia;
  • stany zapalne skóry.

Kilka słów o zabiegu DermaQuest

Przed wykonaniem peelingu dyniowego DermaQuest każdy pacjent spotyka się ze specjalistą. Podczas tego spotkania zostaną omówione oczekiwania pacjenta, a także ustalona ilość wykonania niezbędnych zabiegów. Ekspert wytłumaczy Ci szczegółowo przebieg leczenia i rozwieje wszelkie wątpliwości. Podczas takiej konsultacji wstępnej zostanie jasno określony Twój problem, a także omówione przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Zostaniesz również poinformowany o zaleceniach pozabiegowych. Sam proces leczenia przeprowadzany jest w kilku etapach. Pierwszym z nich jest oczyszczanie skóry i profesjonalne przygotowanie jej pod peeling. Po tym następuje peeling właściwy, a także neutralizacja poprzez nałożenie preparatów ochronnych. Po zabiegu należy dokonać kuracji domowej, która wiąże się ze stosowaniem odpowiednich preparatów. Będą one nawilżały, oczyszczały i ochraniały skórę przed nadmiernym działaniem promieni UV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *