OLE! Suszone pomidory… na bogato!

OLE! Suszone pomidory… na bogato!

Czyż to nie wyjątkowe i smakowite rozwiązanie, aby połączyć ze sobą doskonałe suszone pomidory, aromatyczne kapary oraz kuszące czarne oliwki? To wszystko znajduje się w jednym słoiczku OLE! Suszone pomidory z kaparami i czarnymi oliwkami w oleju, który skrywa ogrom inspiracji na pyszne śródziemnomorskie potrawy.

Trzy różne warzywa i aromatyczna ziołowa zalewa z doskonałego oleju to prawie gotowy przepis
na pyszne danie. Olej wykorzystać można między innymi do usmażenia mięsa czy ryby, aby wypełnił je intensywny aromat słonecznego południa Europy! Zwłaszcza ryby morskie, takie jak dorsz lub łosoś, a także delikatne gatunki mięs nadają się do tego idealnie. Pozostały olej może posłużyć jako ziołowy dressing do sałatki, stanowiącej obowiązkową lekką przystawkę do dania głównego. Jeśli pokusisz się o upieczenie domowej pizzy z suszonymi pomidorami, kaparami i oliwkami, przelej olej do niewielkiej karafki i postaw na stole aby goście sami używali go wedle uznania, wzorem najlepszych tradycji kuchni włoskiej.

Pod wieczkiem każdego słoiczka OLE! mieści się bogactwo smaku i południowego klimatu, który łączy ludzi. Przy stole zastawionym niebanalnymi rarytasami, również goście czują się wyjątkowo i cieszą każdą okazją do delektowania się smakiem potraw i własnym towarzystwem. Ostatnie ciepłe dni warto więc spędzić w gronie przyjaciół i zachować piękne letnie wspomnienia oraz smaki jak najdłużej.

Suszone pomidory z czarnymi oliwkami i kaparami w oleju OLE!
Pojemność: 305 ml
Cena: około 10 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *