Nowoczesna stylizacja paznokci – poznajcie lakiery hybrydowe

Nowoczesna stylizacja paznokci - poznajcie lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe to prawdziwe odkrycie pozwalające na perfekcyjną stylizację paznokci. Coraz więcej kobiet sięga po to rozwiązanie, doceniając jego atuty. Długotrwałość, nienaganny wygląd i perfekcyjny wygląd wymagają wizyty u specjalistki. W domowych warunkach także może stosować lakiery hybrydowe, aczkolwiek wymagana jest wprawa i właściwe przygotowanie.

Lakiery hybrydowe kontra tradycyjne

Tradycyjne lakiery do paznokci to produkt skądinąd dobrze znany i często stosowany. Nie mniej nawet te z najwyższej półki lubią odpryskiwać, a ich trwałość oraz połysk pozostawiają wiele do życzenia.

Natomiast lakiery hybrydowe pozwalają niemal zapomnieć o konieczności ponownej stylizacji paznokci. Ich trwałość do 3 tygodni łączy się z idealnym połyskiem i brakiem ścierania. Nie groźna im jest woda, czy ewentualne uderzenia. Dzięki lakierom hybrydowym piękne i zadbane dłonie idealnie spełniają wysokie wymagania kobiet i bezsprzecznie stają się ich wizytówką.

Manicure hybrydowy

Wielu niewtajemniczonym osobom hybryda kojarzy się z zaawansowaną technologią. Nie inaczej jest w przypadku lakierów hybrydowych, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników. Zastosowane w formule polimery cechują się wysoką odpornością i trwałością, aczkolwiek te właściwości zyskują po właściwym ich utwardzeniu.

Manicure lakierami hybrydowymi nakładany jest techniką cienkich warstw, które są kolejno utwardzane lampą UV. Hipoalergiczna metoda kusi trwałością oraz blaskiem, który utrzymuje się pomimo wykonywania codziennych czynności. Łącząc w swoim składzie formułę żelu i lakieru hybrydy są bezpieczne dla płytki paznokcia. Co więcej, wzmacniają go i ochraniają.

Ważne usuwanie lakieru hybrydowego

Pomimo tego, że w lakier hybrydowy przypomina ten tradycyjny, nie usuwa się go zwykłym zmywaczem do paznokci. Nie powinno się tego robić w warunkach domowych, ponieważ grozi to uszkodzeniem paznokci. Specjalistyczny płyn zawierający odpowiednią dawkę acetonu rozpuszcza powierzchnię hybrydy. Tę czynność — podobnie jak wykonanie manicure — należy powierzyć specjalistce.

Czy manicure hybrydowy się opłaca?

Koszt wykonania manicure hybrydowego zależny jest od salonów kosmetycznych. Nie powinien on jednak przekraczać 150 złotych. Biorąc pod uwagę, że idealny efekt utrzymuje się do 3 tygodni, zyskiem jest zaoszczędzony czas, nienaganny wygląd oraz komfort w każdej sytuacji. Z całym przekonaniem, manicure wykonany przy użyciu lakierów hybrydowych jest rozwiązaniem, które niesie ze sobą korzyści tak pod kątem wyglądu, jak i zdrowych paznokci.

Lakiery hybrydowe kupisz na Chiodo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *