Modne torebki na różne okazje

Modne torebki na różne okazjeTorebka to nieodłączny element kobiecej stylizacji. Jak głosi stare polskie przysłowie “diabeł tkwi w szczegółach”. Spośród różnorodnych fasonów musimy zdecydować się na ten, który idealnie dopełni nasz wizerunek. Dobór odpowiedniej torebki nie jest łatwy. Pochopna decyzja może zrujnować całe nasze przygotowania.

Jak wiadomo, detale są w stanie ‘powiedzieć’ wiele o człowieku, dlatego też nie powinniśmy ich bagatelizować. Podpowiemy Ci, na jakie okazje nosić i z czym łączyć 3 modne fasony torebek.

 1. Kopertówka

Śledząc wiadomości ze świata celebrytów, pewnie nie raz miałeś okazję podziwiać piękne aktorki, które z klasą przemierzają czerwony dywan. Wtedy, oprócz pięknego stroju czy makijażu, można podziwiać takie detale, jak np. modna kopertówka. Czy jednak ten fason przydaje się tylko w trakcie ekskluzywnych uroczystości? Niekoniecznie. Doskonale sprawdza się również na co dzień. W wersji letniej, możemy nosić ją do kompletu z szortami i prostym topem. Świetnie pasuje również do tzw. smart business.

Kopertówka

2. Listonoszka

Historia listonoszki sięga czasów II wojny światowej, kiedy to kobiety bardzo często przemieszczały się na rowerach. Torebki, przewieszone przez ramię, były dla nich niezwykle wygodne. Dlatego też, listonoszki zyskały taką popularność. Wyposażone w dużą liczbę przegródek i kieszeni sprawiają, że kobiety są w stanie w nich pomieścić liczne drobiazgi, na różne okazje. Eleganckie fasony idealnie pasują do pracy, natomiast te mniej szykowne sprawdzą się w połączeniu z mniej formalnymi, luźnymi strojami i sportowym obuwiem.

listonoszka

3. Plecak

Listonoszka jest bardzo funkcjonalna, jednak jeśli chodzi o aspekt przydatności plecak, szczególnie skórzany, mógłby z powodzeniem z nią konkurować. Jest on niezwykle praktyczny. Doskonale sprawdza się zarówno w połączeniu z bardziej formalnym ubiorem do pracy, jak i podczas długich wycieczek po mieście.

plecak

Odwiedzając sklep Puccini, znajdziesz galanterię skórzaną oraz różne fasony modnych torebek, wykonanych z solidnych materiałów. Możliwość filtrowania w sklepie online ze względu na różne elementy, jeszcze bardziej uprzyjemni zakupy.

Podstawowe zasady łączenia

Pamiętaj o tym, że łączenie butów i torebki w tym samym kolorze nie jest konieczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do czerwonej torebki założyć czarne szpilki, ale powinniśmy wiedzieć, że łączenie różnych materiałów nie jest dobrym pomysłem. Dlatego też, jeżeli kupiliśmy skórzaną torebkę, buty też powinny być skórzane. Zwracaj również uwagę na to, aby nie łączyć małej torebki z zabudowanymi, ciężkimi butami, a dużej z delikatnym obuwiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *