MILION Grześków do wygrania

Otwierasz Grześka, a tam drugi Grzesiek! W sumie okrągły milion wafli jest do wygrania w loterii, która potrwa od maja do końca czerwca. Jeśli na wewnętrznej stronie promocyjnego opakowania wafla Grześki widzisz informację o wygranej – drugi wafelek odbierasz gratis! Takich szans jest aż milion! W tym roku promocja zostanie zrealizowana już po raz trzeci.

Kto nie kocha Grześków? Są słodkie, są chrupiące, są w czekoladzie! Czego można chcieć więcej od wafla idealnego?  Szerokiego wyboru smaków?  Różnych formatów – od mini po mega? Grześki mają wszystko! A teraz mają też loterię, w której czeka na Was aż milion wafli gratis!

Do tej pory w puli do wygrania w loteriach marki były już trzy miliony gratisowych wafli Grześki! Kolejny milion czeka na zwycięzców w tym roku. Każdy, kto w promocyjnym opakowaniu wafli Grześki kakaowe w czekoladzie 36 g znajdzie hasło „Wygrałeś Grześki kakaowe 36 g” otrzyma taki sam produkt gratis. Wygrane wafle zwycięzcy będą mogli odbierać we wskazanych punktach aż do końca lipca br. Lista adresów będzie dostępna na stronie www.grzeski.pl.

Promocyjne wafelki można kupić w dużych i małych sklepach w całej Polsce, w sugerowanej cenie det. ok. 1,19 zł. Szczegóły loterii oraz regulamin akcji są dostępne od 1 maja br. na stronie: www.grzeski.pl.

Przeczytaj także: Domowe sposoby na wzmocnienie odporności i zwalczanie infekcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *