L’Oreal Prodigy Sahara 7.31 – poznaj zalety farby!

L’Oreal Prodigy Sahara 7.31 - poznaj zalety farby!

Dla wielu pań domowa koloryzacja włosów na blond jest swego rodzaju wyzwaniem. Dlaczego? Otóż dużo kobiet przyznaje, że ciężko jest im znaleźć taki kolor blondu, który będzie odpowiednio dostosowany do pozostałych elementów ich urody, a przy tym pozwoli na wykonanie skutecznej koloryzacji włosów. U wielu pań po koloryzacji na blond pojawia się również problem kolorowych refleksów, a także zniszczeń na włosach w wyniku działania rozjaśniacza, dlatego często rezygnują z domowej koloryzacji włosów na rzecz tej profesjonalnej w salonie fryzjerskim. Prawda jest jednak taka, że profesjonalny efekt koloryzacji możemy uzyskać również w warunkach domowych, o ile postawimy na właściwą farbę do włosów. Podpowiadamy zatem, jak przeprowadzić skuteczne farbowanie włosów na przykładzie farby L’Oreal Prodigy Sahara 7.31!

L’Oreal Prodigy Sahara 7.31 beżowy blond – dla kogo?

Farba do włosów L’Oreal Prodigy Sahara 7.31 to produkt, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kobiet. Jest to wyjątkowy kolor beżowego blondu, który można z łatwością dopasować do różnych typów urody. Sprawdzi się on idealnie u naturalnych blondynek, jak również szatynek, których uroda charakteryzuje się ciepłą tonacją kolorystyczną. Jednak na ten beżowy (ciemno-miodowy) kolor włosów coraz częściej decydują się również również brunetki czy panie o naturalnie rudych włosach, które pragną wyraźnie zmienić swój wygląd, ale chcą przy tym uniknąć zbyt dużego kontrastu na twarzy.

L’Oreal Prodigy – piękne kolory blondu i nie tylko!

Odcień beżowego blondu “Sahara” to nie jedyny produkt z tej gamy, który wart jest naszego zainteresowania. Znajdziemy w niej również wiele innych pięknych odcieni – nie tylko w palecie blondów, ale też brązów czy rudości. Jednak na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim skład farb L’Oreal Prodigy. Powstają one dzięki specjalnej technologii opartej na bazie mikroolejku koloru, który pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty domowej koloryzacji włosów.

Technologia na bazie mikroolejku koloru

Marka L’Oreal Paris w farbach Prodigy zdecydowała się na wykorzystanie przełomowej technologii transmisji koloru przy pomocy mikroolejku, który pozwala zmaksymalizować proces wnikania koloru we włosy podczas koloryzacji. Warto zaznaczyć, że mikropigmenty farby wnikają w głąb włosa bez pomocy amoniaku, pozwalając na tym samym na uzyskanie niezwykle efektownych, a przy tym bezpiecznych rezultatów koloryzacji.

Koloryzacja z L’Oreal Prodigy – efekty

  • Włosy po koloryzacji otrzymują wielowymiarowy i naturalny kolor mieniący się lśniącymi ruchomymi refleksami.
  • Farba nadaje włosom jednolity kolor oraz satynowy blask od nasady włosów aż po same ich końce.
  • L’Oreal Prodigy gwarantuje skuteczne pokrycie siwych włosów, bez jednoczesnego efektu sztucznej maski.
  • Fryzura nabiera nie tylko pięknego i świetlistego koloru, ale też wyjątkowej zmysłowości w dotyku.

Farby do włosów L’Oreal – opinie

Trzeba przyznać, że farby do włosów marki L’Oreal Paris cieszą się jednymi z lepszych opinii wśród kobiet na całym świecie. Panie pokochały nie tylko farby ze wspomnianej gamy Prodigy, ale też Preference czy Casting Creme Gloss. Marka ma bowiem bardzo dużo do zaoferowania – jest to nie tylko łagodny skład farb, wzbogacany odżywczymi substancjami, ale też bogata paleta odcieni włosów, dzięki czemu każda kobieta może znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Farby do włosów L’Oreal Paris to przede wszystkim wysoka jakość, która każdego dnia zyskuje coraz większą ilość zwolenniczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *