Laser BBL Forever Young – broń przeciwko zmarszczkom!

Laser BBL Forever Young - bezwzględna broń przeciwko zmarszczkom!

Skóra starzeje się w bardzo szybkim tempie. Współczesny styl życia tylko przyspiesza ten proces. Sposób odżywiania, zanieczyszczenia środowiska, szybkie tempo życia czy stres w znaczący sposób wpływają na pojawianie się coraz większej liczby zmarszczek. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna ma do zaoferowania szereg spektakularnych metod, które w nieinwazyjny sposób pomagają spowolnić proces starzenia, a nawet cofnąć jego niektóre skutki. Jedną z nich jest fotoodmładzanie, które coraz częściej wykonywane jest m.in. za pomocą lasera najnowszej generacji – Sciton BBL Forever Young.

Fotoodmładzanie – na czym polega?

Celem wszelkiego rodzaju zabiegów laserowych jest leczenie nieinwazyjne, skracające do minimum okres rekonwalescencji po zabiegu. Takie są właśnie laserowe zabiegi medycyny estetycznej – nie wiążą się z przecinaniem skóry skalpelem, ani ze wstrzykiwaniem odmładzających substancji pod skórę, więc po ich wykonaniu można praktycznie od razu wrócić do codziennych czynności. Laserowe zabiegi są mniej inwazyjne i szybsze, niż ingerencja chirurgiczna, ale nie oznacza to, że są mniej skuteczne. W wielu przypadkach przynoszą podobne, a nawet lepsze, bo bardziej naturalne efekty.

Podczas fotoodmładzania skóra jest naświetlana intensywnym, pulsującym światłem. Wiązka lasera stopniowo ogrzewa skórę, co powoduje skracanie i przebudowę oraz powstawanie nowych włókien kolagenowych. Tak wygląda zabieg w przypadku wygładzania zmarszczek.

Idealny laser w walce z niedoskonałościami

Eksperci z krakowskiego Centrum DER-MED, którzy codziennie wykonują swoim pacjentkom zabiegi z użyciem lasera BBL Forever Young, podkreślają, że jego największą zaletą jest wszechstronne działanie. – Za pomocą tego urządzenia możemy usunąć wiele oznak starzenia, takich, jak plamy pigmentacyjne, popękane naczynka czy zmarszczki – dodają.

BBL to inno­wa­cyjna tech­no­lo­gia, która wyzna­cza nowe stan­dardy w walce z upły­wa­ją­cym cza­sem i pro­ce­sem sta­rze­nia. Wiązka lasera BBL pozwala na skuteczne lecze­nie i niwe­lo­wa­nie plam pig­men­ta­cyj­nych: zarówno tych powstałych na skutek starzenia się skóry, jak i pod wpływem uszko­dzeń sło­necz­nych.

Jak wygląda zabieg laserem BBL Forever Young?

Nowoczesne urządzenie BBL Forever Young emi­tuje wiązkę świa­tła w głąb skóry, by zainicjować pro­ces odmła­dza­nia gene­tycz­nego komó­rek odpo­wie­dzial­nych za młody wygląd. Najczęściej dla uzyskania satysfakcjonujących efektów konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegów  w odstępach co 3-4 miesiące, a potem przypominające co pół roku. Liczba zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości leczonej zmiany.

Zabieg trwa zaledwie pół godziny i wykonywany jest po znieczuleniu, więc ani trochę nie jest uciążliwy. Jego najważniejsze efekty to, m.in.:

  • opóźnienie procesu starzenia,
  • wyraźne odmłodzenie skóry,
  • poprawa wyglądu twarzy,
  • ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry,
  • usunięcie popękanych naczynek oraz przebarwień.

Dowiedz się więcej o zabiegu na stronie: https://krakow.dermed.pl/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *