Kulki gejszy, dlaczego na TAK?

Kulki gejszy, czy dlaczego na TAK?

O kulkach gejszy zapewne słyszał każdy z nas. Natomiast czy wiemy dokładnie, jak ważną rolę odgrywają one w życiu każdej dojrzałej kobiety i jak bardzo są one w stanie nam pomóc? Kulki gejszy mają mnóstwo zalet i mają bardzo pozytywny wpływ na kwestie, z których nie zdajemy sobie do końca sprawy.

Większość z nas myśląc o kulkach gejszy zapewne ma przed sobą myśl o zabawkach erotycznych, po które sięgają wszyscy Ci, którzy szukają nowych doznań seksualnych. Owszem, jest to jeden aspekt kulek, ale nie jedyny.

To prawda, że większość kobiet zakupuje kulki gejszy po to, by cieszyć się nowymi doznaniami i doświadczyć czegoś zupełnie nowego – każda pani kieruje się innymi powodami. Kulki gejszy potrafią stymulować doznania i je potęgować – ale czy to wszystko?

Każda kobieta ma mięśnie kegla, które z czasem bardzo się osłabiają. Wpływ na to ma styl życia, przebyty poród czy po prostu wiek – z czasem mięśnie słabną. Natomiast dzieje się to tylko i wyłącznie wtedy, gdy go nie ćwiczymy. Mięsień jak każdy inny – i ten zdolny jest do regeneracji po warunkiem, że zastosujemy odpowiednie ćwiczenia. W przypadku mięśnia kegla idealnych narzędziem są właśnie kulki gejszy, które odpowiednio pobudzają mięsień.

Dlaczego warto ćwiczyć mięśnie kegla?

Mięśnie kegla odpowiadają za odczucia seksualne. W przypadku ich zaniku, te odczucia są znacznie słabsze, a stosunek seksualny nie sprawia już takiej przyjemności. Natomiast jest coś jeszcze – dolegliwości na tle medycznym. Wiele kobiet, które mają za sobą ciężki i wycieńczający poród skarżą się na nietrzymanie moczu. Wiadomo od dawna, że powodem są właśnie mięśnie kegla – osłabione, niezdolne do utrzymania moczu. Najlepszym sposobem są właśnie ćwiczenia przy użyciu kulek gejszy. Nie jest to ani ciężkie ćwiczenie, ani nie zajmuje dużo czasu. Bowiem wystarczy poświęcić 10 minut dziennie na to, by po kilku tygodniach zobaczyć efekty.

Warto więc zastanowić się nad kupnem kulek gejszy i nad samodzielnymi ćwiczeniami, zanim dotknie nas dolegliwość, która będzie wyjątkowo uporczywa i nieco wstydliwa, a w dodatku cieszyć się udanym pożyciem seksualnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *