Krem i podkład w jednym – pielęgnacja i makijaż

Krem i podkład w jednym – pielęgnacja i makijaż
Krem i podkład w jednym – pielęgnacja i makijaż

W codziennym pośpiechu stajemy się fanami produktów łączących cechy kilku jednocześnie. Ich kompleksowe działanie pozwala nam oszczędzić czas i w wygodny sposób zadbać o potrzeby, także pielęgnacyjne. Czy możemy połączyć dobry krem z podkładem, zawierając w jednym krem nawilżający pod makijaż i dobrej jakości podkład?

Kosmetyki do twarzy dostępne na rynku coraz częściej oferują wachlarz możliwości w jednym produkcie i zapewniają pielęgnację połączoną z makijażem. Nie inaczej jest w przypadku produktów typu krem z podkładem, inspirowanych koreańskim trendem na stosowanie kremów BB i CC – upiększających kosmetyków łączących zalety obu produktów, bez których codzienny makijaż najczęściej nie może się obejść.

Kremy BB i CC to kompleksowe produkty, poza działaniem pielęgnacyjnym wpływają na wygląd skóry. Kremy BB (beauty balm) i CC (cream and color) korygują niedoskonałości cery, wyrównują jej koloryt i nawilżają skórę tak, jak robi to krem nawilżający. Cera staje się naturalnie ujednolicona. Tego rodzaju kosmetyki pozwalają na uzyskanie naturalnego wyglądu skóry bez efektu maski i obciążania cery. Połączeniu kremu z podkładem to świetny sposób na upalne dni, gdy nie chcemy nosić na skórze grubej warstwy makijażu.

Makijaż pielęgnacyjny

Podkład do twarzy to kosmetyk towarzyszący nam na co dzień. Dobrze więc, by poza efektem wizualnym wzbogacał także cerę o potrzebne jej składniki odżywcze i nawilżające. Tak jest w przypadku serii produktów Cameleon opracowanej przez ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene. Nawilżający krem zmieniający się w lekki podkład Lirene Cameleon to połączenie podkładu z kremem nawilżającym. Lirene Cameleon nadaje skórze piękny wygląd, przy okazji pomagając dbać o jej nawilżenie, pielęgnację i odżywienie na co dzień, bez konieczności stosowania dodatkowo kremu pod podkład, co jest dużą oszczędnością zarówno czasu, jak i funduszy. Zawartość błękitnej algi zapewnia skórze odczuwalne uelastycznienie i nawilżenie, a lekka formuła kremu pozwala stosować go niezależnie od rodzaju skóry i wysokości temperatury powietrza. Nawilżający krem zmieniający się w lekki podkład Lirene Cameleon dostępny jest w trzech kolorach – jasnym, naturalnym i beżowym, pozwalających dopasować kosmetyk do odcienia naszej skóry.

Krem Cameleon Lirene to świetny produkt dla osób nieprzepadających za klasycznym makijażem, chcących mimo to uzyskać młody i świeży wygląd skóry na co dzień. Odpowiednio dobrany krem z podkładem pozwoli cieszyć się gładką i piękną skórą bez codziennego nakładania warstw makijażu i obciążania cery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *