Kosmetyki na trądzik

Kosmetyki na trądzik

Trądzik to problem, z którym borykają się ludzie w różnym wieku. Pomimo tego, że pojawia się on najczęściej u ludzi młodych, coraz częściej niewłaściwa dieta oraz stres przyczyniają się do tego, że trądzik dotyka też osoby dorosłe. Sama zmiana stylu życia i wzbogacenie swojego menu o produkty spożywcze bogate w cynk może nie wystarczyć, zwłaszcza, jeśli trądzik pozostawia po sobie nieestetyczne przebarwienia.

Na szczęście są kosmetyki, które zostały tak opracowane, by zadziałać właśnie na wszelkie niedoskonałości skórne związane z wypryskami. Nanili Professional to zestaw środków pielęgnujących, które doskonale sprawdzają się do codziennego stosowania w ramach domowej pielęgnacji skóry. Kosmetyki te doskonale radzą sobie zarówno z trądzikiem różowawym, jak i z trądzikiem pospolitym.

Idealnym przykładem preparatu, który warto stosować każdego dnia, jest A-Serum Nanili Professional. Serum to łagodzi stany zapalne, pozwala pozbyć się trądziku, a także wszelkich przebarwień. Warto podkreślić, że ten kosmetyk można stosować nie tylko na twarz, ale również na inne części ciała, jeśli są one dotknięte trądzikiem lub przebarwieniami. Jeśli chcemy pozbyć się wyprysków, a także zadbać o lepszą kondycję naszej skóry, warto sięgnąć po L-MASK, czyli po specjalną maskę regulująco-wygładzającą. Dzięki tej masce nasza cera stanie się bardziej nawilżona i o wiele gładsza. Maska ta zapewnia również ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Jeśli mamy kłopot z trądzikiem różowatym, najlepiej wówczas sięgnąć po aktywną maskę naprawczą T-MASK. Nie tylko uporamy się z wypryskami, ale również zauważymy, jak nasza skóra będzie potrafiła się szybko zregenerować. Na trądzik różowaty niezawodny jest również T-CREAM, czyli specjalny krem naprawczy. Po jego stosowaniu widać różnicę – przebarwienia nie są widoczne, a trądzik różowaty całkowicie znika.

Z kolei L-CREAM to propozycja zarówno dla osób w młodym wieku, jak i dojrzałych, które mają ten sam problem – trądzik. Kto powinien po niego sięgnąć – przede wszystkim osoby o wrażliwej skórze, podatnej na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. L-CREAM reguluje pracę gruczołów łojowych, które są odpowiedzialne za pojawiający się trądzik, a także zapewnia skórze skuteczną barierę ochronną przed bakteriami, działając jednocześnie przeciwzapalnie.

Dla osób, które mają problem z trądzikiem, a także z procesem starzenia się skóry, powstał specjalny preparat, mianowicie peeling chemiczny FERULIC COMPLEX ILI-PEEL. Ten środek działa bardzo szybko – już po trzech dniach stosowania możemy zauważyć wyraźną różnicę – skóra jest wyraźnie ujędrniona, odmłodzona, a trądzik mniej widoczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *