Khadi Vitalising Hair Oil – ajurwedyjska siła wzmacniająca włosy

Khadi Vitalising Hair Oil – ajurwedyjska siła wzmacniająca włosy

W pielęgnacji włosów coraz częściej skłaniamy się ku naturalnym kosmetykom, pozbawionym sztucznych silikonów, parabenów i pochodnych ropy naftowej. Sięgamy do korzeni, szukając receptur znanych od wieków, które są sprawdzone i skuteczne. Ekologiczny olejek Khadi Vitalising Hair Oil jest dobrym przykładem kuracji na włosy, która swymi korzeniami sięga do starożytnej medycyny indyjskiej – ajurwedy.

Khadi Vitalising Hair Oil to w pełni naturalny specyfik, który swe właściwości regenerujące i wzmacniające włosy zawdzięcza mocy naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych. Mieszanka jest zalecana wszystkim, którzy chcą wzmocnić cebulki i powstrzymać wypadanie włosów. Khadi Vitalising Hair Oil działa bezpośrednio u źródła – wnika głęboko w mieszki włosowe i odżywia włosy w korzeniu, przyczyniając się do szybszego wzrostu pasm.

Khadi Vitalising Hair Oil – skład

Naturalne olejki są tu treścią całej kuracji. W składzie Khadi Vitalising Hair Oil pojawia się olej sezamowy – odżywia włosy i dba o ich nawilżenie, olejek kokosowy – dostarcza włosom kompletu minerałów, olejek rycynowy – regeneruje, wzmacnia i pobudza włosy do wzrostu, olej rozmarynowy – ma właściwości antyseptyczne, oczyszcza skórę głowy, olej z nasion marchwi – dostarcza pasmom witamin (A, B, C, E, F) i regeneruje strukturę każdego, nawet bardzo zniszczonego włosa, olejek amla – indyjski olej o właściwościach silnie regenerujących, zatrzymuje wypadanie włosów i wzmacnia cebulki, olej bala – doskonale wzmacnia włosy, zwiększa ich elastyczność, olejek bhringraj – powstrzymuje wypadanie włosów, opóźnia siwienie pasm, olej brahmi – ma bezpośredni wpływ na porost włosów.

Takie bogactwo naturalnych substancji zapewnia włosom poprawę kondycji i wyglądu. Olejek Khadi Vitalising Hair Oil jest płynnym, ciekłym lubrykantem. Choć nakładanie go na włosy sprawia niewielkie trudności, warto opanować tę sztukę, aby przekonać się o jego dobroczynnych właściwościach.

Khadi Vitalising Hair Oil – jak go stosować?

Olejek należy nałożyć na włosy i skórę głowy, odczekać godzinę, lub zostawić na noc, aby rano zmyć go dokładnie za pomocą delikatnego szamponu. Po kilku miesiącach kuracji włosy odzyskają witalność i ładny wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *