Karboksyterapia – co to takiego?

Karboksyterapia - co to takiego?

Piękne włosy sprawiają, że człowiek wygląda atrakcyjnie. Nic dziwnego, że kobiety wydają spore sumy, aby przywrócić im blask i je odżywić. Niewłaściwa dieta i złe nawyki mogą jednak sprawić, że włosy zaczną wypadać i staną się przyklapnięte. Z kolei obciążenie stylizacją może prowadzić do ich łamania i rozdwajania. W tym wypadku mamy wrażenie, że włosy wcale nie rosną lub rosną wolno. Co zrobić, aby włosy stały się odżywione i szybko rosły?

Karboksyterapia to najlepszy sposób!

Ten mało inwazyjny zabieg polega na wprowadzaniu do skóry dwutlenku węgla. Robi się to za pomocą cienkich igieł. Zabieg ten ma szerokie zastosowanie. Sprawdza się nie tylko w przypadku włosów.

Dzięki niemu można pozbyć się nieestetycznej opuchlizny pod oczami, zredukować cellulit, a nawet samą tkankę tłuszczową. Zabieg wywołuje delikatny dyskomfort – dużo zależy tu od indywidualnego progu bólu klienta.

Zazwyczaj towarzyszy mu uczucie rozpierania, co jest efektem wprowadzenia gazu. Zabieg jest jednak całkowicie bezpieczny. Nowoczesne maszyny są wyposażone w regulację przepływu gazu, jego temperatury oraz dawki. Jedynymi powikłaniami mogą być krwiaki oraz wybroczyny w polu zabiegowym.

Metodę tę można bez przeszkód łączyć z innymi zabiegami. Zastanawiasz się, czy to zabieg dla Ciebie? Wszystko zależy od Twojego stanu zdrowia. Ostateczną decyzję podejmie kosmetyczka, która wykluczy przeciwwskazania i zakwalifikuje Cię do zabiegu. Jeśli Twój stan zdrowia jest dobry, to nie masz się o co martwić.

Gdzie wykonać karboksyterapię?

Zależy Ci na przyjemnej atmosferze? Jesteś z okolic Koszalina? Odwiedź stronę www.top-laser.pl i zapoznaj się z szeroką gamą zabiegów, które możesz tam wykonać. Jeśli chodzi o karboksyterapię, salon Top Laser dysponuje aparatem Julié Carboxytherapy firmy Unique Technologie.

To najwyższej klasy sprzęt, który wyposażony jest w mechanizm podwójnego podgrzewania gazu oraz usuwający powietrze atmosferyczne. Dzięki temu efekty będą bardziej widoczne, a ewentualne komplikacje pozabiegowe zminimalizowane.

Zainteresowana? W takim razie już dziś umów się na zabieg. Masz jeszcze pytania, które Cię nurtują? Kosmetyczki z salonu Top Laser z całą pewnością na nie odpowiedzą i rozwieją wszelkie wątpliwości. Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *