Jakie buty luksusowe marki rekomendują na lato 2015?

Jakie buty luksusowe marki rekomendują na lato 2015?

Przeglądając oferty modnych projektantów łatwo się pogubić. Jakie obuwie na lato 2015 oferują marki takie jak Armani Jeans, Versace Jeans czy też Calvin Klein Jeans?

Wraz z nadchodzącym latem, luksusowe marki wprowadzają na rynek swoje produkty, mające sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Nam, kobietom, także trudno nie planować garderoby na nadchodzącą porę roku, którą wszystkie uwielbiamy. Jakie tendencje okazują się dominujące w kolekcjach najmodniejszych marek, takich jak Armani, Versace czy też Calvin Klein?

Przede wszystkim, bardzo wyraźnie wyczuwalna jest atmosfera wyzwolonych, nonszalanckich i wzorzystych lat 70. Co wyróżnia ją na tle poprzednich dekad? Kluczowe jest zacieranie granicy między stylem codziennym i wieczorowym, a co za tym idzie – pełna, modowa niezależność. Atmosfera szalonych lat 70. stała się wyraźnie dostrzegalna także w rodzaju obuwia. Buty Armani Jeans, buty Versace Jeans bądź buty Calvin Klein Jeans garściami czerpią z możliwości designerskich lat 70. Jednak nie tylko motywy etniczne, kolory i wzory królowały na wybiegach.

Kolejnym stylem dominującym w nadchodzącym sezonie letnim jest dżins. Wszędzie i w każdej postaci. Od kilku dekad materiał ten cieszy się niesłabnącą popularnością u projektantów. Obecnie, wpisując się w ten trend, można zauważyć, że zarówno buty Versace Jeans, Calvin Klein Jeans, jak i Armani Jeans objawiły się w designerskiej, luksusowej, dżinsowej postaci. Czym materiał ten dominuje nad innymi? Jego zasadniczym atutem jest możliwość wpasowania w każdą estetykę oraz niemalże każdy fason.

Na wybiegi szturmem wbiły się także frędzle. Im więcej – tym lepiej. Najwięksi projektanci utwierdzają nas w przekonaniu, że jest to absolutny strzał w dziesiątkę tego sezonu. O czym myślimy widząc frędzle? Przede wszystkim, kojarzą się ze swobodą oraz niezwykle indywidualnym, niezależnym stylem osoby je noszącej. Prezentują się świetnie zarówno w ruchu, jak i w stanie spoczynku. Pod koniec lat 60. przejęły je przedstawicielki hippisowskiej kontrkultury. Objawiły się nie tylko w kurtkach, kamizelkach, koszulach czy też spodniach. Armani, Versace oraz Calvin Klein wprowadzili je także, jako element ozdobny obuwia, nadając mu niezwykłej niezależności oraz wyjątkowego charakteru.

Oprócz wspomnianych szalonych rozwiązań, buty Armani Jeans, Versace czy też Calvin Klein odnajdziemy także w klasycznej, czarno-białej odsłonie. Nie brak także chłodnych pastelowych odcieni. Hitem są także tłoczenia oraz różne materiały wykorzystywane do tworzenia obuwia. Prezentowane kolekcje dedykowane są przede wszystkim kobietom niezwykle wrażliwym na walory estetyczne, pragnącym poczuć odrobinę luksusu, przechadzając się zarówno po zatłoczonym przez turystów mieście, jak i po dzikich, egzotycznych plażach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *