Jak spędzić sylwestra?

Jak spędzić sylwestra?

Plany na sylwestra zmieniają się z dnia na dzień? Nie wiesz już co zrobić, albo nie masz jeszcze pomysłu na zabawę sylwestrową? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji na inaugurację nowego roku!

Sylwester bez stresu

Termy. Połączenie aqua parku ze SPA to idealny pomysł na spędzenie sylwestra z osobą towarzyszącą. TO też miejsce w, którym nie trzeba martwić się o krój sukienki sylwestrowej bo potrzebny CI będzie tylko dobrze skrojony strój kąpielowy! Dzięki łaźnią i podgrzewanej wodzie – gorąca atmosfera już zagwarantowana! Kto nie przepada za spędzaniem czasu w zamkniętych przestrzeniach, może wybrać się w góry lub wyruszyć nad morze, do Gdyni. Stamtąd będzie można wypłynąć w piękny noworoczny rejs, choć nie jak śpiewał Krzysztof Krawczyk, a promem. Na pokładać noworocznych statków często odbywają się odbędzie się niepowtarzalne bale kapitańskie.

Ze znajomymi

Miło jest przywitać nowy rok w gronie znajomych. Urządźcie w mieszkaniu wieczór wspomnień, albo turniej gier planszowych. Niech każdy z gości przyniesie to co lubi, dzięki temu impreza będzie zorganizowana tak, aby każdy czerpał z niej jak najwięcej. Samo jedzenie to jednak nie wszystko. Musisz jeszcze zadbać o szczegóły. Najważniejsza jest oczywiście muzyka. Postaraj się o dobre kawałki do tańca, może niech każdy zaproszony wybierze swoje kawałki?

dsc01400

Uczta kinomana

Dla wielu sylwester to jeden wieczorów w roku, który poświęcają tylko sobie . To doskonała okazja, żeby obejrzeć filmy, na których zobaczenie nigdy nie było czasu albo przypomnieć sobie ulubione przeboje z dużego ekranu. Proponujemy dwie wersje, tę w dresie przed telewizorem, albo wyście do ludzi i obejrzenie proponowanych, tego dnia, przez kino, filmów.

Amatorzy Szekspira…

… czyli wieczór w Teatrze. Wiele teatrów w ten szczególny dzień proponuje spędzić z kulturą. Najlepsze spektakle minionego roku, panie w pięknych sukniach i oprócz dobrego kontentu znajdziesz chwilę na toast czy przekąskę.

Sylwestra z rodziną

To sympatyczny pomysł umacniający więzi z bliskimi. Bardzo znikoma jednak jest wówczas szansa na poznanie kogoś nowego, kto odmieni kolejny rok… To opcja dobra wyłącznie dla tych, którzy pozostają z rodziną w dobrych relacjach.

Sylwester plenerowy

To sposób na poznanie wielu, nowych ludzi. Można wmieszać się w tłum, by później z nowo poznanymi złożyć sobie życzenia Szczęśliwego Nowego Roku!

Bal sylwestrowy

Jeśli zaś nie pasuję ci żadna z powyższych inspiracji, wybierz się na bal sylwestrowy! Hotel na Błoniach zaprasza na szampańską zabawę do rana! Gwarantujemy dobrą muzykę i pyszne dania. Wejdź → tutaj i sprawdź!

dsc_9786

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem, chcemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Niech wspólna radość i zabawa
towarzyszy nie tylko początkowi Nowego Roku,
ale przeniesie się na wszystkie jego dni.
Dużo miłości i szczęścia!

źródło zdjęć: pexels.com, hotelnabloniach.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *