Jak dobrze wyglądać w bieliźnie erotycznej?

Jak dobrze wyglądać w bieliźnie erotycznej?

Każda bielizna, niezależnie od tego, czy jest ona codzienna, czy to bielizna erotyczna na specjalne okazje musi spełniać jeden podstawowy warunek aby wyglądać na nas dobrze – musi być dopasowana i mieć właściwy rozmiar.

To jednak dopiero początek. Nosząc bieliznę odsłaniamy bardzo dużą część ciała, a ono, jak wiadomo, u większości pań jest przyczyną kompleksów. Należy więc tak dobrać swój zestaw, aby zasłaniał on to co chcemy ukryć, a odsłaniał to, z czego jesteśmy dumne.

Co wpływa na odbiór bielizny?

Jeszcze jedną ważną kwestią, która sprawia, że bielizna erotyczna wygląda dobrze na kobiecie, jest dopasowanie jej do charakteru właścicielki. Nie ma więc sensu kupować koloru, którego nie lubimy, ale który jest aktualnie modny, tak samo jak nie ma powodu by wybierać coś, co szczególnie podoba się mężczyźnie, ale w czym my czujemy się źle. Tak często dzieje się z prezentami podarowanymi przez męża żonie lub chłopaka dziewczynie. To co ładnie wygląda na wieszaku czy na modelce, niekoniecznie dobrze wygląda na kobiecie z krwi i kości, posiadającej nieidealne wymiary.

Jak powiększyć biust bielizną

Częstym powodem dla którego kobiety rezygnują z zakupów, twierdząc, że bielizna erotyczna jest nie dla nich, jest mały biust. To ogromny kompleks wielu pań, choć najczęściej przesadzony. Statystyki mówią, że wielu mężczyzn nie ma szczególnych preferencji co do rozmiaru biustu – ważniejsza jest dla nich jego jędrność, czy właśnie ładny sposób prezentacji. Niezależnie więc od rozmiaru miseczki można zachwycać swoim ciałem. Jak osiągnąć taki efekt najszybciej?

Część kobiet decyduje się na biustonosze push-up albo koszulki z  usztywnianą miseczką, w której również znajdują się takie wkładki. Trzeba jednak mieć świadomość, że po ich zdjęciu ten efekt natychmiast przemija. Inną z opcji są biustonosze o przedłużonej linii  dołu, z fiszbinami, które są tak skonstruowane, że podnoszą biust.

Kupując bieliznę erotyczną warto również zwrócić uwagę na to, czy na staniku lub koszulce posiada ona falbanki lub marszczenia. Taka ozdoba pozwala optycznie powiększyć piersi. Podobny efekt dają jasne kolory, według znanej zasady, że jasne powiększa, uwypukla,  a ciemne wyszczupla.  Nie muszą być to jednak tylko biele i inne pastele – podobny efekt dają wszelkie jaskrawe barwy, które przykuwają spojrzenie. Tą samą zasadę można stosować dobierając dół bielizny. Jeśli w biodrach mamy za dużo, wybierzmy ciemniejsze figi, a jeśli z kolei jesteśmy tam szczupłe, można dopasować również jasne majtki.  Nie bez znaczenia dla efektu jest tkanina, która zostanie wybrana. Dobrze sprawdzają się wszelkie połyskujące, gładkie, takie jak satyna czy atłas – pozwalają one wyeksponować krągłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *