Istnieje sprawdzony pomysł na prezent dla chłopaka?

Istnieje sprawdzony pomysł na prezent dla chłopaka?

Wierzycie w to, że jest znany jakiś pewny przepis na to, żeby przeciętny chłopak, ot zwykły partner, miał zaciesz na twarzy za każdym razem, gdy otwiera prezent? To nie jest zwyczajna, prosta sprawa, bo bardzo złożone wydaje się sprawdzenie jego prawdziwych, szczerych reakcji na podarunki partnerki. Uwarunkowane jest to wiekiem chłopaka, tj. Czy jest młokosem czy staje się poważnym mężczyzną, no i oczywiście stażem samego związku.

Bardzo ciekawą obserwacją jest fakt, że to szczere zadowolenie z prezentów słabnie wprost proporcjonalnie do długości trwania związku. Taka wydaje się być prawda, bo im ktoś jest nam bliższy i bardziej nam na nim zależy, to o tyle więcej możemy wobec niego sobie pozwolić. I vice versa. Niestety dotyczy to zarówno tych blasków jak i cieniów zdobywania kolejnych leveli i doświadczenia w związku. Wykres przedstawiający skalę prawdziwej radości wobec otwieranych prezentów przez chłopaka przedstawiałby opadającą linię.

Możesz pamiętać obraz radości, jaki towarzyszył podczas wręczania pierwszego podarunku – czy na pewno reakcja była szczera? Załóżmy. że kupiłaś mu wtedy kapcie z motywem Star Wars bo kiedyś wspomniał przy rozmowie, że oglądał Gwiezdne Wojny z tatą jako dziecko. To w żadnym wypadku nie musiało oznaczać, że jest fanem Star Wars. Dosyć osobliwym, ale niezwyke ciekawym doświadczeniem byłoby sprezentowanie mu kubka z motywem Vadera i sprawdzeniu jego reakcji, po np. pół roku od momentu poznania siebie na wzajem. A co gdybyś dała mu kubek z Vaderem dopiero na pierwszą rocznicę związku? Jak bardzo by się cieszył?

Osoby które są dopiero na początku wspólnej drogi i budowania swojego związku, mają znacznie prostsze zadania. Nawiązując do powyższych słów, mają większą pewność, że partner i tak ucieszy się z prezentu, bo skupia się bardziej na drugiej osobie, a nie własnych potrzebach. Poza tym w tym stadium jest bardzo duża granica tolerancji. Dzięki temu niezależnie czy prezent dla chłopaka na urodziny zamieni się w maszynkę do golenia, czapkę z daszkiem, czy album muzyczny – wszystko będzie grało. Nie ma co się dziwić bo jakby nie było to piękny czas dla każdego związku. Chwile kiedy dwoje obcych sobie ludzi poznaje się na wzajemnie i zaczyna się fascynacja drugim człowiekiem. Poznawanie hobby, ulubionych zainteresowań czy miejc, jego przyjaciół i rodziny to następne ważne kroki i wyzwania dla obu stron. Z wielką ekscytacją nadchodzi moment na wręczenie prezentu na dowolną, nadchodzącą okazję. Możesz tego jeszcze nie wiedzieć, ale z pewnością będzie rozpromieniony i uśmiechnięty od ucha do ucha, choćby wewnątrz znalazł pułapkę na myszy. Na tym etapie związku mamy jeszcze duży bufor bezpieczeństwa i tolerancji. Dopiero potem w tej kwestii jest coraz trudniej, gdy zaczynają nam się kończyć pomysły na prezent dla chłopaka. Związek żyje oczywiście swoim własnym, miejmy nadzieję szczęśliwym, partnerskim życiem. W jaki sposób wobec tego znaleźć sprawdzony przepis na prezent dla naszego chłopaka? Z dwóch niepozornych, ale sprawdzonych i dobrych jak diabli źródełek: od znajomych delikwenta i z Internetu!

Warto zastanowić się nad tym, czy masz jakikolwiek pomysł, gotowy scenariusz działania i upatrzoną rzecz, czy nie jesteś do końca zdecydowana, którą opcję wybrać. Możliwość zapytania się bezpośrednio jego znajomych jest bardzo przydatna, jeżeli jednak masz skrystalizowany pomysł, masz wyobrażenie tego, co chcesz znaleźć, ale potrzebujesz jeszcze to potwierdzić u sprawdzonego źródła. Czy t-shirt z kolorowym nadrukiem mu przypadnie do gustu, czy lubi nadal zespół Queen, czy raczej dawno ich nie słuchał i nie cieszył się z wydania koncertowego. W innym wypadku, jeżeli nie masz żadnego pomysłu, co może mu się spodobać, najlepszą opcją będzie rozpocząć poszukiwania w Internetach. Na tym polu masz dosyć sporą przewagę i przestrzeń, bo możesz zapytać się o dowolną rzecz całkowicie anonimowo, nawet o bardzo intymną, która mogłaby się wydać wstydliwa, oczywiście jeżeli myślałaś o prezencie w takiej formie. Co ciekawe, Internet aż kipi od pytań i dyskusji wielu kobiet, i to w przeróżnym wieku, odnośnie tego co dać na prezent dla chłopaka na takie okazje jak urodziny, Walentynki, Gwiazdka czy po prostu rocznica.

Oprócz samych trafnych i inspirujących wpisów na forach dyskusyjnych, w komentarzach pod artykułami czy we wpisach na blogach, znajdziesz od razu linki do sklepów wysyłkowych. Teraz wystarczy już tylko dokładnie zapoznać się z kartą produktu, który chcemy kupić i czy zdążymy dostać prezent na czas i gotowe. A wybór jest naprawdę spory. Od ciekawych gadżetów takich jak gadający otwieracz do butelek z licznikiem, przez modny krawat, wysokiej klasy zestaw piw czy po prostu koszulę. Pamiętaj jednak aby sprawdzić termin wysyłki paczki i kiedy do Ciebie dotrze. Czy wobec tego można znaleźć sprawdzony przepis na prezent dla chłopaka? Jak widać tak, musimy tylko ruszyć trochę głową i pomyśleć kreatywnie.

Tekst inspirowany: https://www.toys4boys.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *