Goplana Premium – ekskluzywne praliny na święta

Pięknie zapakowane praliny doskonałej jakości to jeden z najchętniej kupowanych prezentów z okazji Bożego Narodzenia. W tym roku, po raz pierwszy w świątecznej ofercie Colian znalazła się linia Goplana Premium – limitowana edycja pralin w ekskluzywnych opakowaniach.

Globalna marka czekoladowa, która z powodzeniem zdobywa rynki międzynarodowe, będzie dostępna w sprzedaży w Polsce tylko w okresie świątecznym.

Goplana Premium to globalna marka czekoladowa, stworzona na gruncie ponad 100-letniej gwarancji wysokiej jakości czekolady Goplana 1912. Dedykowana wszystkim, zawsze  i wszędzie – bez względu na różnice etniczne, kulturowe i pokoleniowe. Goplana Premium to ponadczasowa, wielokulturowa i różnorodna opowieść o radości z małych rzeczy i szczęściu pozornie zwykłych chwil, spędzanych na co dzień i od święta „wokół czekolady”. Jej istotę oddaje hasło: Goplana 1912. Give, Share, Enjoy a Good Life.

Świąteczna oferta Goplany Premium obejmuje praliny idealne na każdą okazję – na prezent, do dzielenia się z bliskimi, wspólnej lub indywidualnej konsumpcji. Znajdziemy w niej wielosmakowe praliny w różnych formatach i gramaturach oraz galaretki w czekoladzie, w eleganckiej i spójnej szacie graficznej.

W okresie świątecznym Polacy często wybierają praliny na prezent. Szczególnie chętnie sięgają po produkty w pięknych ozdobnych opakowaniach. Doskonałą propozycją na gustowny upominek od Goplany Premium są bomboniery z wyborem pralin z mlecznej i deserowej czekolady z kremowymi nadzieniami w różnych smakach:

 • Goplana Chocolate Secrets (238 g), cena det. ok. 17 zł
 • Goplana Chocolate Fantasies (165 g), cena det. ok. 14 zł
 • Goplana Chocolate Creations (114 g i 228 g), cena det. ok. 9 zł i 19 zł odpowiednio
Goplana Chocolate Fantasies

Jako niezobowiązujący prezent w mniejszym formacie (i rozsądnej cenie ok. 10 zł!) doskonale sprawdzą się indywidualnie pakowane praliny z linii TWISTY. Przepięknie się prezentują i smakują wybornie! W ofercie znajdziemy:

 • Goplana TWISTY Pistachio (186 g), cena det. ok. 10 zł – praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku pistacjowym i kruszonymi pistacjami
 • Goplana TWISTY Choco-Choco (186 g), cena det. ok. 10 zł – praliny z deserowej czekolady z nadzieniem o smaku czekoladowym i kawałkami czekolady
 • Goplana TWISTY Almondo (186 g), cena det. ok. 10 zł – praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku migdałowym i kruszonymi migdałami
 • Goplana CRISPY Choco-Nut (189 g), cena det. ok. 10 zł. – praliny z deserowej czekolady z czekoladowymi chrupkami i nadzieniem o smaku orzechów laskowych.
Goplana CRISPY Choco-Nut
Goplana CRISPY Choco-Nut

Polacy uwielbiają galaretki w czekoladzie! Dlaczego? Bo są lekkie, pełne soczystego smaku  i przywołują wspomnienia z dzieciństwa… Będą idealnym prezentem dla przyjaciółki czy słodkim drobiazgiem do kawy. W linii Goplana DELIGHTS znajdziemy galaretki: pomarańczową, cytrynową, wiśniową i czarna porzeczka oblane aksamitną, deserową czekoladą. Wszystkie w cenie ok. 10 zł za opakowanie 190 g.

 • Goplana Orange DELIGHTS (190 g), cena det. ok. 10 zł
 • Goplana Lemon DELIGHTS (190 g), cena det. ok. 10 zł
 • Goplana Blackcurrants DELIGHTS (190 g), cena det. ok. 10 zł
 • Goplana Cherry DELIGHTS (190 g), cena det. ok. 10 zł.
Goplana Orange DELIGHTS
Goplana Orange DELIGHTS

Trudno wyobrazić sobie święta bez odrobiny słodyczy. Warto sięgnąć po polskie produkty premium, które najwyższą jakością i eleganckim wyglądem podkreślą wyjątkowość każdej chwili. Z sukcesem goszczą już na rynkach międzynarodowych, czas by zachwyciły także nas!

Świąteczna, limitowana oferta Goplany Premium jest dostępna w sprzedaży od końca października br. Producent: Colian Sp. z o.o.   

Przeczytaj także: Świąteczne słodycze od Goplany i Solidarności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *