Efektywne powiększanie ust

Efektywne powiększanie ust
Większość pań marzy o posiadaniu pełnych, idealnie wyprofilowanych ust, aby zapewnić sobie atrakcyjny wygląd. Stosowanie kosmetyków barwiących nie jest satysfakcjonującym rozwiązaniem – nawet wyższej jakości pomadki czy błyszczyki dają tylko tymczasowy efekt. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na profesjonalny zabieg powiększania ust.

Osoby zainteresowane tą usługą znajdą więcej informacji na stronie: http://www.instytutluisa.pl/uslugi/powiekszanie-ust/

Jakie efekty można osiągnąć?

Nowoczesny gabinet kosmetyczny jest w stanie wykonać korektę ust zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientki. Panie mogą zdecydować się na klasyczne powiększenie, które polega na wprowadzeniu materiału wypełniającego w czerwieni wargowej. Powodzeniem cieszy się także tak zwane konturowanie, szczególnie jeśli komuś zależy na subtelniejszych rezultatach. Konturowanie jest zalecane w przypadku zmarszczek wokół ust, ponieważ dodatkowo wygładza skórę. Często klientki decydują się na modelowe, pozwalające na uzyskanie konkretnego kształtu ust. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy komuś zależy na efekcie wgłębienia czy wybrzuszenia wargi. Niezależnie od dokonanego wyboru, zabiegi zawsze są wykonywane przez specjalistów, którzy dokładnie objaśniają, jakich rezultatów można się spodziewać. Warto podkreślić, że efekty są widoczne natychmiastowo.

Czy powiększanie ust jest bezpieczne?

Obecnie najpopularniejsze jest powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to substancja w pełni bezpieczna, która nie wywołuje alergii – nawet u wrażliwych osób. Sama usługa nie należy do bolesnych zabiegów, ponieważ renomowane gabinety zapewniają znieczulenie. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego trwa około dwudziestu minut, zapewniając natychmiastową zmianę kształtu ust. Warto podkreślić, że wykorzystywana substancja naturalnie występuje w skórze człowieka, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki specyficznym właściwościom, kwas nie pozostawia nieestetycznych grudek. Pomimo konieczności powtarzania zabiegu, każda pacjentka może liczyć na trwały efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *