DAMASCENA – wyjątkowe wino z Doliny Róż

Kobiety kochają róże i wina. Z myślą o nich, ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron i róży damasceńskiej powstaje DAMASCENA – wyjątkowy trunek, dla wyjątkowych kobiet. Daj się porwać w niezwykłą podróż do Doliny Róż.

Aromatyczne, rozkosznie smaczne, bułgarskie wino DAMASCENA zawdzięcza swój niepowtarzalny aromat oryginalnemu zapachowi róży damasceńskiej. To ona odpowiedzialna jest za nadanie winom ich unikalnego posmaku.

DAMASCENA została stworzona z myślą o wyjątkowych kobietach. Wino to  jest lekkie i ma ponadprzeciętny smak. W ofercie występują jego dwa warianty smakowe – WHITE SEMI SWEET cechujący się aromatem białych kwiatów, owoców tropikalnych, róży damasceńskiej i miodu oraz RED SEMI SWEET, w którym odnajdziemy aromaty truskawek, czerwonych owoców, róży damasceńskiej oraz przypraw. Wino DAMASCENA to niebanalne połączenie skarbów bułgarskiej Doliny Róż, które gwarantuje, że w każdej butelce można spodziewać się niepowtarzalnych walorów smakowych i wysokiej jakości.

Wina Damascena bazujące na skarbie Doliny Róż, świetnie sprawdzą się do celebracji wyjątkowych momentów, takich jak romantyczna kolacja tylko we dwoje, czy spotkanie w gronie przyjaciółek. Jego niebanalna  etykieta, sprawia, że idealnie pasuje ono jako prezent dla wyjątkowej kobiety. Nie da się przejść obojętnie obok wina z Doliny Róż.

Pasja do wina i róż przyczyniła się do powstania tego wysublimowanego produktu.

A może by tak porozmawiać o winie inaczej? Wina Damascena słyną z delikatności i subtelności, lecz co kryje się za magicznym słowem Damascena?

D – jak dobrze dobrane składniki, zamknięte w szklanej, niewinnej butelce;

A – jak aromat róży, którym można się zachwycać;

M – jak miłość do bułgarskich pól winorośli, z których powstaje wino Damascena;

A – jak apetyczny dodatek do wielu dań;

S – jak smak, który jest niebanalny i sprawia, że czujemy się jak na rajskich wakacjach pod słonecznym niebem półwyspu bałkańskiego;

C – jak cenny czas, który jest potrzebny do wyprodukowania wysokogatunkowego wina;

E – jak elegancka i kobieca butelka, pięknie wyglądająca w każdych okolicznościach;

N – jak natura, która odgrywa kluczową rolę w pierwszych etapach powstawania wina;

A – jak alkohol. Należy pamiętać że wino jest alkoholem, dlatego powinno się pić go odpowiedzialnie.

Zostań Ambasadorką wina Damascena!

Jeśli Twoją pasją jest modeling, fotografia oraz świat social media – zgłoś się do konkursu
na Ambasadorkę wina DAMASCENA. Podejmij wyzwanie i przeżyj niesamowitą przygodę. Może to właśnie Ciebie szukamy? Udowodnij, że jesteś gwiazdą! Do WYGRANIA sesja zdjęciowa, biżuteria APART, zestawy kosmetyków z Doliny Róż oraz zestaw win. Szczegóły akcji znajdują się na Instagramie Vinex Slaviantsi Polska: @vinex_slaviantsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *