Czekolady Goplana Simple Pleasures

Nowa linia Goplana Simple Pleasures to 4 czekolady o różnej zawartości kakao: Mocno Mleczna 35% cocoa, Ciemna Mleczna 40% cocoa, Mocno Gorzka 75% cocoa i Super Gorzka 85% cocoa. Surowce użyte do ich produkcji pochodzą ze zrównoważonych źródeł, które wspierają lokalną społeczność i środowisko naturalne w Afryce. Linia otwiera nowy rozdział w historii marki Goplana.

Goplana Simple Pleasures to proste przyjemności: doskonałego smaku, najwyższej jakości i mnóstwo świetnej zabawy. Oryginalne czekoladowe tabliczki mają atrakcyjne opływowe kształty kostek, dzięki czemu wyróżniają się już po otwarciu opakowania.

Każdy z 4 smaków jest dostępny w 9 wariantach tabliczek z kostkami opatrzonymi słowami inspirującymi do zabawy lub nawiązującymi do misji i wartości marki – szacunku dla ludzi („people”), środowiska („planet”) czy jakości surowców („pure cocoa”). W górnej częścitabliczki wyrazy układają się w niepowtarzalne hasło, które nastraja pozytywnie na cały dzień, dodaje optymizmu lub zachęca do wzmacniania relacji z bliskimi.

Tabliczki Goplana Simple Pleasures to mnóstwo przyjemności z radosnego odkrywania niespodzianek ukrytych w papierowych opakowaniach, idealnych do ponownego przetworzenia. Co ważne, czekolady są bezglutenowe, o czym informuje znak przekreślonego kłosa!

Czekolady Goplana Simple Pleasures powstały z szacunku do ludzi i w trosce o naszą planetę. To przyjemność w najczystszej postaci, zamknięta w tabliczkach o prostym, uczciwym składzie.

Mocno Mleczna 35% cocoa (90 g) Goplana Simple Pleasures

Tradycyjna czekolada mleczna o delikatnym smaku, pozwalająca delektować się każdą chwilą. Prosty skład każdej tabliczki bazuje na kakao najwyższej jakości, pochodzącym ze zrównoważonych upraw.

Ciemna Mleczna 40% cocoa (90 g) Goplana Simple Pleasures

Połączenie delikatnej mlecznej czekolady z intensywnym smakiem kakao. Wyrafinowana kompozycja dla wymagających konsumentów, ceniących wszystko, co najlepsze w czekoladzie gorzkiej i mlecznej.

Mocno Gorzka 75% cocoa (90g) Goplana Simple Pleasures

Tradycyjna gorzka czekolada, za którą konsumenci kochają Goplanę, w udoskonalonej formule z jeszcze większą zawartością kakao. Mocna i wyrazista stanowi przykład doskonałego balansu między słodyczą a wytrawnością. Dla prawdziwych koneserów ceniących najwyższą jakość i przyjemność wyrafinowanego smaku.

Super Gorzka 85% cocoa (90g) Goplana Simple Pleasures

Gorzka czekolada o wysokiej zawartości kakao dla wielbicieli prawdziwie wytrawnego smaku. Sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Dzięki niskiej zawartości cukru oraz wysokiej magnezu jest idealną propozycją dla osób aktywnych fizycznie i będących na diecie. 

Czekoladowe tabliczki z linii Goplana Simple Pleasures wspierają Fundację Cocoa Horizons, pomagającą m.in. farmerom i ich rodzinom. Wewnątrz opakowań umieszczono prawdziwe historie ludzi na co dzień zajmujących się uprawą ziaren kakaowca, z których produkowane są czekolady Goplana. Czekolady Goplana Simple Pleasures są dostępne w szerokiej sprzedaży od końca trzeciego kwartału 2021 roku, w sugerowanej cenie detalicznej ok. 5,20 zł za tabliczkę 90 g. Więcej informacji o marce i jej produktach znajduje się na www.goplana.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *