Bamboo Smooth Kendi Oil: dobry olejek do włosów puszących się

Bamboo Smooth Kendi Oil: dobry olejek do włosów puszących się

Problem plątających się i niezdyscyplinowanych włosów dotyka bardzo wielu kobiet, których włosy wymagają regeneracji lub są nieodpowiednio pielęgnowane. Bamboo Smooth Kendi Oil od Alterny to lekki olejek do włosów o świeżym zapachu bambusowych pędów. W jaki sposób ma pomagać włosom i dla kogo jest odpowiedni?

Olejek do włosów Kendi Oil / Pure Treatment Oil to produkt, który wyszedł spod skrzydeł Alterna Professional Haircare, czyli jednej z lepiej znanych w świecie fryzjerstwa marek. Wśród setek kosmetyków dla profesjonalnych stylistów fryzur znalazło się też miejsce dla lekkiego olejku ujarzmiającego włosy. Czy taka zapowiedź oznacza, że Bamboo Smooth Kendi Oil jest idealnym rozwiązaniem dla niezdyscyplinowanych włosów? Przeczytaj o nim więcej.

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil – olejek do włosów niezdyscyplinowanych

W założeniu olejek do włosów od Alterny ma spełniać dwa zadania: działać jak kuracja regenerująca oraz pomagać w stylizacji włosów. Działanie Bamboo Kendi Oil to przede wszystkim eliminowanie puszenia się włosów, podkreślanie ich blasku i uwydatnienie naturalnego koloru. Dużo lepiej sprawdza się jako olejek do stylizacji włosów, ponieważ działa powierzchownie, ochrania przed szkodliwym promieniowaniem i zapewnia podstawową termoochronę. Stosowany odpowiednio często może eliminować elektryzowanie oraz puszenie się włosów.

Na korzyść włosów działają składniki Bamboo Kendi Oil. Przede wszystkim są to ekstrakt z pędów zielonego bambusa oraz organiczny olejek kendi. Produkt zawiera także 8 innych olejków m.in. winogronowy, buriti, jojoba oraz maracuja, a także dodatkowe ekstrakty roślinne np. marchwiowy i aloesowy. W składzie znalazły się też silikony.

Dla kogo przeznaczony jest Pure Kendi Oil Treatment?

Ten niepozorny olejek z pewnością nie sprawdzi się u każdego. Przeznaczony jest do pielęgnacji włosów średnich i grubych. Zdecydowanie najlepiej sprawdzi się na włosach niezdyscyplinowanych i puszących się, które może dociążyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *