Baby Lips – hit kosmetyczny dobry w każdej sytuacji

Baby Lips - hit kosmetyczny dobry w każdej sytuacji

Maybelline New York udowadnia, że balsamy do ust i pomadki ochronne nie muszą być nudne. Baby Lips, ponieważ o nich właśnie mowa, nie tracą na popularności od momentu wprowadzenia na rynek. Doceniają je użytkownicy na całym świecie, a firma stopniowo rozszerza ich ofertę. Co wiemy o tych balsamach i jakie wersje możemy dostać?

Baby Lips – sposób na miękkie i soczyste usta

Baby Lips ma spełniać dwie funkcje – nawilżać i ochraniać skórę ust przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie nadawać wargom lekkiego koloru, który przełamie nudę zwykłych balsamów do ust. Dla tradycjonalistek i panów, którzy korzystają z pomadek ochronnych przygotowano wersje transparentne, ale to te barwiące tak naprawdę podbiły serca użytkowników. Dostępne są w najróżniejszych wersjach kolorystycznych, od żółtego, przez pomarańczowy i różowy, który posiada najwięcej odcieni. Jeśli doda się do tego niepowtarzalny, słodki zapach, to być może odkryje się przyczynę popularności tych kosmetyków.

Baby Lips koloryzują usta, ale jest to efekt delikatny, nieporównywalny do szminek. Z powodzeniem można je stosować w dowolnym momencie dnia, bez konieczności kontrolowania makijażu w lustrze – dzięki temu stają się uniwersalnym kosmetykiem do codziennego stosowania. Maybelline zapewnia, że optymalne nawilżenie powinno być zachowane nawet do 8 godzin, co można uznać za dobry wynik, w porównaniu do podobnych produktów innych firm. Jakie rodzaje Baby Lips od Maybelline można otrzymać w tej niewielkiej cenie?

Baby Lips dr Rescue na wysuszone usta

Baby Lips dr Rescue jest serią szminek koloryzujących i ochronnych, nastawionych na mocne nawilżanie ust. Przeznaczone są głównie dla osób zmagających się z dużym wysuszeniem warg, które pękają i posiadają nieestetyczne suche skórki. Baby Lips dr Rescue zawierają w sobie mentol i ekstrakt z eukaliptusa, dzięki czemu balsamy do ust dają uczucie odświeżenia i wyjątkowej miękkości warg. Pomadki tej serii należy nakładać kilka razy w ciągu dnia – wówczas efekty będą najbardziej zadowalające.

Baby Lips dr Rescue to także przyjemne, delikatne kolory, a konkretnie cztery różne odcienie pomadki ochronnej. W regularnej sprzedaży znajduje się:

  • Coral Crave,
  • Just Peachy,
  • Pink Me Up,
  • Too Cool.

Chociaż użytkownicy zarzucają im często zbyt mały efekt koloryzacji, to należy pamiętać, że nie są one szminkami odżywczymi, a jedynie delikatnymi pomadkami, których efekt na ustach ma być subtelny. Zauważyć można przede wszystkim kolorową poświatę i lekkie zabarwienie ust. Należy także pamiętać o czerwieni naturalnej, która będzie zniekształcać kolory widoczne w opakowaniu balsamów.

Baby Lips Electro – neonowe kolory i pielęgnacja skóry

Baby Lips Electro jest ostatnio wydaną serią pomadek od Maybelline. Ich cechą wyróżniającą są neonowe kolory, nie spotykane nigdzie indziej w pomadkach ochronnych. Tym samym użytkownicy otrzymują dostęp do balsamów do ust w kolorze żółtym (Fierce n Tangy), pomarańczowym (Oh! Orange!), mocnym koralowym (Strike a Rose) i różowym (Pink Shock). Kolory są dobrze nasycone, co bardzo dobrze widać, kiedy zaaplikuje się je dla testów na skórę dłoni. Nałożone na usta tracą swój mocno neonowy kolor, ale pozostawiają przyjemną poświatę, która wyróżnia pomadki spośród podobnych im produktów. Za zaletę tego rodzaju kosmetyków wskazywany jest również niepowtarzalny, przyjemny zapach, który zachęca do częstej aplikacji Baby Lips Electro na usta.

Czy pomadki Baby Lips zostaną z nami na dłużej? Wszystko wskazuje na to, że tak – mnogość dostępnych wersji kolorystycznych i potwierdzona skuteczność ochronna sprawia, że jest to przyjemny gadżet i kosmetyk ochronny w jednym, który warto mieć zawsze przy sobie. Produkt skonstruowany jest w taki sposób, że skorzystać mogą z niego kobiety i mężczyźni w każdym wieku (dzięki obecności pomadek bezbarwnych).

Więcej informacji na temat Baby Lips można odnaleźć na stronie producenta http://www.maybelline.pl/Produkty-do-makijazu/usta/lip-balm.aspx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *